В Аргентині від лихоманки денге померло 29 осіб
Джерело: Xinhua
У більшості провінцій Аргентини зареєстровано понад 39,5 тисячі випадків захворювання на лихоманку денге. Нині відомо про щонайменше 29 загиблих.
Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я Аргентини, денге виявили в 14-ти із 24-х провінцій країни, а загальна кількість зареєстрованих на сьогодні випадків перевищила 39,5 тисячі. Із них 29 інфікованих врятувати не вдалося.
Найбільше хворих на лихоманку – у провінціях у центрі й на північному сході країни, а також п’яти на північному заході.
За словами представників відомства, лихоманка продовжує поширюватися швидкими темпами. Ще десять днів тому, на початок лютого, в країні було зареєстровано 36,8 тисячі випадків, із яких 1813 були завезені людьми, котрі приїхали до країни з-за кордону.
З кінця серпня минулого року до початку лютого рівень передачі вірусу становив 86 випадків на 100 тисяч жителів по всій країні, йдеться в матеріалі.
ДОВІДКОВО. Денге – вірусна інфекція, що передається людині через укус інфікованих комарів і є поширеною в тропічному кліматі. За даними ВООЗ, у більшості людей, які захворіли на лихоманку денге, симптоми не розвиваються, але якщо вони з’являються, то можуть включати високу температуру, головний біль, ломоту в тілі, нудоту і висип.
- У бразильському Ріо-де-Жанейро оголошено надзвичайний стан через спалах лихоманки денге, яку переносять комарі.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.