В енергосистемі України дефіциту електроенергії не зафіксовано – Міненерго

Джерело: Міненерго

Станом на 13 січня в енергосистемі України дефіциту електроенергії не спостерігається, однак у Міненерго закликали до ощадливого споживання у пікові години.

Станом на сьогодні власної генерації достатньо для покриття потреб споживачів, також на поточну добу планується імпорт електроенергії. Система збалансована.

Графіки відключень електроенергії не застосовуються. Однак споживання залишається на високому рівні.

У відомстві нагадали, що дуже важливим є зменшення навантаження на енергосистему у пікові години споживання (у вихідні дні – з 10-ї до 12-ї та з 18-ї до 20-ї години). Відтак, у Міністерстві енергетики закликають споживачів до ощадливого споживання електроенергії.

Минулої доби ворог вкотре обстріляв територію однієї з ТЕС у Донецькій області. Пошкоджено обладнання на території станції.

На Дніпропетровщині через ворожий обстріл відключалась повітряна лінія 330 кВ.

У Волинській області сталося короткочасне технологічне порушення в роботі обладнання підстанції 110 кВ. Знеструмлювались побутові споживачі. Усіх заживлено.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії зі Словаччини, Румунії та Молдови – 7 987 МВ*год, експорту не передбачається.

Соціальна платформа Reddit дедалі частіше стає місцем, де кіностудії та продюсери шукають нові ідеї для фільмів, а також майбутніх сценаристів і режисерів. Одним із найяскравіших прикладів такого явища став фільм “Backrooms: Залаштунки”, який до виходу в прокат пройшов шлях від інтернет-спільноти до великого голлівудського проєкту.

Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.

Новозеландський актор і кінопродюсер Джемейн Клемент, відомий зокрема роллю у фільмі “Що ми робимо в тінях”, повідомив про роботу над сиквелом.

У Франції вперше підтвердили випадок зараження вірусом Еболи. Інфекцію виявили у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго.

24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.