В етері телемарафону новорічної ночі розповіли про передбачення Ванги на 2024 рік

Джерело: Детектор медіа

Ввечері 31 грудня 2023 року у межах національного телемарафону розповіли про передбачення Ванги на 2024 рік. З початку повномасштабного вторгнення функціонування марафону, створеного для достовірного інформування населення, коштував платникам податків 1,12 млрд.

В етері телемарафону новорічної ночі ведучий розповів про передбачення провидиці Ванги на 2024 рік, зокрема стосовно штучного інтелекту. Сюжет вийшов в етер ввечері 31 грудня у програмі “Факти тижня” в межах національного телемарафону.

Телеведучий розповідав про “революційні досягнення” та загрози від штучного інтелекту, зокрема згадавши про провидицю Вангу, яка, за його словами, передбачила стрімкий розвиток ШІ у 2024 році.

До речі, якщо вірити прогнозам Ванги, у 2024 році нас чекає стрімкий розвиток штучного інтелекту, який не загрожуватиме людству, – наголосив він.

Ведучий послався на матеріал про передбачення Ванги, зазначивши, що опублікувало його видання The New York Times.

Одначе, згаданий матеріал насправді опубліковано ще у листопаді, проте не у The New York Times, а в таблоїді The New York Post.

Зауважимо, за даними видання “Наші гроші”, загальна сума, яку під час вторгнення державні “МПІУ” і телеканал “Рада” заплатили виробникам контенту для телемарафону, сягнула вже 1,12 млрд грн.

Раніше глава фракції “ЄС” Петро Порошенко зазначив, що “Єдиний марафон” коштує бюджету понад 2 млрд гривень, що дорівнює бюджету однієї бригади.

Натомість Секретар РНБО Олексій Данілов відповів, коли завершиться національний телемарафон “Єдині новини”. За його словами, це відбудеться лише після закінчення російсько-української війни.

Нагадаємо, згідно з опитуванням КМІС, за період з травня 2022 року до жовтня 2023 року знизилась довіра до телемарафону “Єдині новини”: з 69% до 48%.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.

Інтереси безпеки Німеччини та Європи безпосередньо торкаються війни Росії проти України, заявив міністр економіки ФРН Роберт Габек у Пекіні на зустрічі з головою Національної комісії з розвитку та реформ (NDRC) Чженом Шаньцзе. Також сторони обговорювали й висновки Єврокомісії щодо можливого введення тарифів на китайські електромобілі.