В Ізраїлі внаслідок бойових дій загинули двоє українців

Джерело: “Інтерфакс-Україна”

В Ізраїлі під час бойових дій загинули двоє громадян України. Нині вживають заходи щодо організації репатріації тіл загиблих.

У посольстві України в Ізраїлі додали, що зараз немає інформації про поранених або зниклих безвісти українців. Дипустанова перебуває в координації з поліцією, оперативним штабом МЗС та інститутом судової медицини Ізраїлю.

“Починаючи з 07 жовтня до посольства України надійшло понад 100 звернень українців. Надано допомогу 3 сім’ям у пошуку житла, 1 сім’ї у виїзді з м. Ашкелон, встановлено місцезнаходження 5 громадян України на півдні Ізраїлю. Аеропорт Бен Гуріон продовжує функціонувати в штатному режимі”, — додали дипломати.

Також речник МЗС Олег Ніколенко заявив, що підтверджено інформацію про загибель двох українок в Ізраїлі. Обидві громадянки тривалий час проживали в країні.

“Консули надають необхідну консульську допомогу, підтримують зв’язок із родичами”, — заявив він.

Раніше речник казав, що перевіряється інформація про можливий факт смерті однієї українки.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.

Вірменський президент Ваагн Хачатурян 4 квітня підписав закон про початок вступу Вірменії до Європейського Союзу.