В Ізраїлі внаслідок бойових дій загинули двоє українців
Джерело: “Інтерфакс-Україна”
В Ізраїлі під час бойових дій загинули двоє громадян України. Нині вживають заходи щодо організації репатріації тіл загиблих.
У посольстві України в Ізраїлі додали, що зараз немає інформації про поранених або зниклих безвісти українців. Дипустанова перебуває в координації з поліцією, оперативним штабом МЗС та інститутом судової медицини Ізраїлю.
“Починаючи з 07 жовтня до посольства України надійшло понад 100 звернень українців. Надано допомогу 3 сім’ям у пошуку житла, 1 сім’ї у виїзді з м. Ашкелон, встановлено місцезнаходження 5 громадян України на півдні Ізраїлю. Аеропорт Бен Гуріон продовжує функціонувати в штатному режимі”, — додали дипломати.
Також речник МЗС Олег Ніколенко заявив, що підтверджено інформацію про загибель двох українок в Ізраїлі. Обидві громадянки тривалий час проживали в країні.
“Консули надають необхідну консульську допомогу, підтримують зв’язок із родичами”, — заявив він.
Раніше речник казав, що перевіряється інформація про можливий факт смерті однієї українки.
- Ізраїль відбиває масштабні атаки палестинського угруповання ХАМАС другу добу поспіль у неділю, 8 жовтня.
Служба безпеки України спільно з прокуратурою знешкодила злочинне угруповання, яке викрадало, катувало та вимагало гроші у підприємців і військових на Дніпропетровщині. Серед затриманих депутат місцевої ради, котрий зі спільниками вимагав 2,5 млн доларів у військового.
19 листопада глава МЗС України Андрій Сибіга здійснить візит до Сполучених Штатів з офіційним візитом.
Між Литвою та Швецією на дні Балтійського моря виявили черговий пошкоджений підводний кабель зв’язку, про що повідомив головний технічний директор литовської телекомунікаційної компанії Telia Андрюс Шемешкявічюс.
18 листопада Росія наклала вето на резолюцію Ради Безпеки ООН, котрою закликали до негайного припинення бойових дій у Судані. Інші 14 членів органу підтримали документ, спрямований на розв’язання гуманітарної кризи.
Україна долучилася до Глобальної Платформи Кліматичного Клубу. Це механізм підтримки, покликаний прискорити декарбонізацію промисловості з високим рівнем викидів і сприяти промисловому розвитку з нульовим та низьким рівнем викидів.