В Китаї Starbucks випустив нову «цікаву» позицію – кава зі смаком свинини

Джерело: CNN

Starbucks на честь Місячного Нового року випустили в Китаї каву “Abundant Year Savory Latte” зі смаком свинини.

Напій поєднує соус зі смаком тушкованої свинини Dongpo з еспресо та пареним молоком, додатковим соусом зі свинини та м’ясом свинячої грудки для гарніру.

Фото: Starbucks

Згідно з додатком Starbucks, ціна напою становить 68 юанів ($9,45).

“Вживання м’яса означає процвітання в наступному році”, – зазначили в Starbucks 5 лютого, за кілька днів до початку Нового року за місячним календарем.

Вони додали, що напій приносить “традиційні новорічні звичаї в каву” і створює “несподівані пікантні та солодкі смаки”. Лате доступний у магазинах Starbucks Reserve по всій країні.

Лате зі свининою Starbucks швидко набуло популярності в китайських соціальних мережах, і на момент публікації цю тему на Weibo переглянули понад 476 000 разів. Деякі користувачі висловлювали цікавість, але інші були налаштовані скептично, вказуючи на високу ціну.

“За 67 юанів я міг би з’їсти тарілку тушкованої свинини, а потім піти в Luckin і випити два лате”, – написав один користувач Weibo.

Місячний Новий рік – одне з найбільших щорічних свят в Азії.

І хоча страви, які подають на новорічні свята, відрізняються залежно від регіону, проте тушкована свинина подається часто.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.