В Мексиці звільнили британського посла, який направив зброю на співробітника посольства

Джерело: The Guardian

Британського посла у Мексиці Джона Бенджаміна звільнили за те, що він направив автомат на співробітника місцевого посольства.

Імовірно, вогнепальна зброя належала охороні, яка супроводжувала дипломата.

Про інцидент стало відомо з відео, яке опублікували в анонімному обліковому записі на X з підписом: “У контексті щоденних вбивств у Мексиці наркоторговцями він наважується жартувати”.

Скрін з відео Subdiplomatic/X

У Міністерстві закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку (FCDO) заявили:

“Ми знаємо про цей інцидент і вжили відповідних заходів. Якщо виникають внутрішні проблеми, FCDO має надійні кадрові процедури для їх вирішення”.

61-річний Бенджамін став послом Великої Британії в Мексиці в 2021 році, до цього він обіймав посади в Чилі, Туреччині, Гані, Індонезії та США протягом майже чотирьох десятиліть кар’єри.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.