В підрозділах російських окупаційних військ відзначено наявність громадян Узбекистану – Генштаб

Повідомляє Генштаб ЗСУ в Facebook

Відомо, що у складі російських військ, які розміщені у тимчасово окупованій Горлівці Донецької області, присутні громадяни Узбекистану. Вони прибули до міста Маріуполь для проведення будівельних робіт, але в них вилучили паспорти та мобілізували до складу окупаційних військ в якості добровольців. 

Протягом доби російські окупанти завдали 4 ракетних та 36 авіаційних ударів, здійснили 23 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок цього постраждали цивільні, руйнувань зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

Ворог зосереджує основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, де тривають важкі бої. 

Протягом доби відбулось близько 30 бойових зіткнень.

За добу авіація сил оборони завдала 8 ударів по районах зосередження особового складу, озброєнню та військової техніки російських окупантів. Українські захисники знищили 4 розвідувальних БпЛА оперативно-тактичного рівня.

Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби уразили 7 ворожих артилерійських засобів.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.