В Росії помер капітан Костянтин Нагайко, причетний до ракетних обстрілів України – ГУР

Джерело: ГУР МОУ

У Росії помер капітан Костянтин Нагайко, який причетний до воєнних злочинів проти України.

30-річний Нагайко був командиром батареї дивізіону 112 ракетної бригади ЗС РФ. Він причетний до ракетних атак по Україні балістичними ракетами.

Зокрема, наголосили у ГУР, Нагайко причетний до ракетного удару по селу Гроза (Харківська область), восени 2023 року, внаслідок якого загинуло 59 осіб.

Причиною смерті Нагайка стали множинні поранення, яких він зазнав 3 січня 2025 року унаслідок вибуху у н. п. Шуя (Івановська область, РФ). Саме тут він проходив військову службу.

“Трепанація черепа та інша російська хірургія воєнному злочинцеві не допомогла. ГУР МО України нагадує ― за кожен воєнний злочин проти українського народу буде справедлива відплата!”.

ДОВІДКА: 5 жовтня 2023 року о 13:24 російські окупанти вдарили по селу Гроза, що у Куп’янському районі Харківської області. Для удару РФ застосувала ракету “Іскандер”, яка поцілила у приміщення кафе та магазину, де на той момент відбувались поминки.

Село було окуповане росіянами у 2022 році. Станом на 2023 рік там проживало близько сотні осіб.

Додамо, що 11 жовтня в СБУ повідомили, що встановили ймовірних коригувальників ракетного удару РФ по селу Гроза. Ними виявились двоє братів, які під час тимчасової окупації села у 2022 році приєднались до росіян, а перед звільненням селища виїхали до РФ.

8 лютого війська РФ атакували КАБами Гуляйполе у Запорізькій області. Є руйнування та постраждалі.

Литва, Латвія та Естонія відключили свої електросистеми від енергомереж Росії та Білорусі.

Зразки мозку когнітивно нормальних людей, які вчені зібрали під час розтину на початку 2024 року, містили достатньо частинок пластику, щоб виготовити з нього пластикову ложку.

У Росії помер капітан Костянтин Нагайко, який причетний до воєнних злочинів проти України.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає, що ще зарано обговорювати можливість розміщення іноземних військ в Україні, які б виконували миротворчу місію. Він назвав такі розмови “недоречними” і “передчасними”.