В США українці вийшли на мітинг, закликаючи до більшої підтримки напередодні саміту НАТО
Джерело: Остап Яриш/X
Після масованого удару РФ українці, які перебувають в США вийшли на мітинги.
Українці протестували, щоб привернути увагу світу до російської атаки на дитячу лікарню “Охматдит” та закликати до більшої підтримки з боку уряду США напередодні саміту НАТО.
- Скірн Stories в Instagram
- Скірн Stories в Instagram
- Скірн Stories в Instagram

Скірн в Instagram
Мітинги відбулись в Нью-Йорку, Чикаго, Лос-Анджелесі та Вашингтоні біля Білого дому.
Нагадаємо, що вранці 8 липня росіяни вкотре масовано атакували Україну 40 ракетами різного типу.
Зокрема внаслідок атаки ЗС РФ по дитячій лікарні “Охматдит” в Києві пошкоджено онкологічне відділення та токсикологічний корпус, де діти перебували на діалізі (штучно підтримували роботу нирок). Руйнувань зазнали реанімаційні та операційні.
Станом на вечір 8 липня, внаслідок російської ракетної атаки на дитячу лікарню “Охматдит” у Києві відомо про двох загиблих та понад 50 постраждалих.
Президент США Джо Байден зреагував на масований ракетний удар РФ та пообіцяв допомогти з посиленням протиповітряної оборони.
- У Москві заявили, що масованою атакою 8 липня помстилися Україні за удари по об’єктах енергетики у Росії.
- Голлівудська акторка Джессіка Честейн зреагувала на масований ракетний обстріл України з боку РФ. Зокрема актриса зауважила, що відвідувала дитячу лікарню “Охматдит”, яку російські війська цілеспрямовано обстріляли 8 липня.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.
22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.


