В США українці вийшли на мітинг, закликаючи до більшої підтримки напередодні саміту НАТО
Джерело: Остап Яриш/X
Після масованого удару РФ українці, які перебувають в США вийшли на мітинги.
Українці протестували, щоб привернути увагу світу до російської атаки на дитячу лікарню “Охматдит” та закликати до більшої підтримки з боку уряду США напередодні саміту НАТО.
- Скірн Stories в Instagram
- Скірн Stories в Instagram
- Скірн Stories в Instagram

Скірн в Instagram
Мітинги відбулись в Нью-Йорку, Чикаго, Лос-Анджелесі та Вашингтоні біля Білого дому.
Нагадаємо, що вранці 8 липня росіяни вкотре масовано атакували Україну 40 ракетами різного типу.
Зокрема внаслідок атаки ЗС РФ по дитячій лікарні “Охматдит” в Києві пошкоджено онкологічне відділення та токсикологічний корпус, де діти перебували на діалізі (штучно підтримували роботу нирок). Руйнувань зазнали реанімаційні та операційні.
Станом на вечір 8 липня, внаслідок російської ракетної атаки на дитячу лікарню “Охматдит” у Києві відомо про двох загиблих та понад 50 постраждалих.
Президент США Джо Байден зреагував на масований ракетний удар РФ та пообіцяв допомогти з посиленням протиповітряної оборони.
- У Москві заявили, що масованою атакою 8 липня помстилися Україні за удари по об’єктах енергетики у Росії.
- Голлівудська акторка Джессіка Честейн зреагувала на масований ракетний обстріл України з боку РФ. Зокрема актриса зауважила, що відвідувала дитячу лікарню “Охматдит”, яку російські війська цілеспрямовано обстріляли 8 липня.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.


