У Москві заявили, що помстилися Україні за удари по енергетиці

Джерело: Міноборони РФ

У Москві заявили, що масованою атакою 8 липня помстилися Україні за удари по об’єктах енергетики у Росії.

“Вранці у відповідь на спроби завдання збитків об’єктам російської енергетики та економіки завдано групового удару по об’єктах військової промисловості України та авіаційних баз ЗСУ, мети удару досягнуто”, – заявили у військовому відомстві.

Як і завжди, росіяни заявили, що усі руйнування в Києві, Кривому розі та інших містах спричинені не їхніми прицільними ударами, а роботою української ППО. Вони звинуватили Україну в тому, що вона “влаштовує істерики”, щоб продовжити війну.

Скриншот: міноборони РФ

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.