В США українці вийшли на мітинг, закликаючи до більшої підтримки напередодні саміту НАТО

Джерело: Остап Яриш/X

Після масованого удару РФ українці, які перебувають в США вийшли на мітинги.

Українці протестували, щоб привернути увагу світу до російської атаки на дитячу лікарню “Охматдит” та закликати до більшої підтримки з боку уряду США напередодні саміту НАТО.

Скірн в Instagram

Мітинги відбулись в Нью-Йорку, Чикаго, Лос-Анджелесі та Вашингтоні біля Білого дому.

Нагадаємо, що вранці 8 липня росіяни вкотре масовано атакували Україну 40 ракетами різного типу.

Зокрема внаслідок атаки ЗС РФ по дитячій лікарні “Охматдит” в Києві пошкоджено онкологічне відділення та токсикологічний корпус, де діти перебували на діалізі (штучно підтримували роботу нирок). Руйнувань зазнали реанімаційні та операційні.

Станом на вечір 8 липня, внаслідок російської ракетної атаки на дитячу лікарню “Охматдит” у Києві відомо про двох загиблих та понад 50 постраждалих.

Президент США Джо Байден зреагував на масований ракетний удар РФ та пообіцяв допомогти з посиленням протиповітряної оборони.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.