В Україні продовжує зростати споживання електроенергії у вечірні години — «Укренерго»
Джерело: “Укренерго”.
Рівень споживання електроенергії у вечірні години продовжує зростати. Відтак, в “Укренерго” закликали українців зменшити навантаження на енергосистему з 16:00 до 23:00.
“Сьогодні спекотніше ,ніж вчора, попри дощ у деяких областях. Кожен увімкнений кондиціонер додає навантаження енергосистемі. Особливо різко зростає навантаження ввечері”, – пояснили в компанії.
А також зазначили, що для того, аби покрити попит споживачів в електриці ввечері, необхідно включати додаткові блоки електростанцій, які були б у ремонті. Більше блоків працює – менше ремонтується.
“Вимикайте кондиціонери та користуйтеся потужними електроприладами почергово з 16:00 до 23:00. Це дозволить енергетикам ефективно відновлювати енергосистему та підготуватися до опалювального сезону”, – наголосили в “Укренерго”.
- Через аварію на підстанції в Одеській області було знеструмлено понад 30 000 споживачів. На цей час ситуацію стабілізовано, всіх споживачів заживлено.
- Україна та Данія домовилися про початок співпраці у галузі вітрової енергетики.
Триває 1586-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
За даними синоптиків, у неділю, 28 червня, в більшості областей України утримається спекотна погода.
Унаслідок російської атаки на Київ у ніч на 28 червня постраждало двоє людей. Найбільше пошкоджень зафіксовано в Дарницькому районі, де виникло кілька пожеж.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.