В Україні продовжує зростати споживання електроенергії у вечірні години — «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”.

Рівень споживання електроенергії у вечірні години продовжує зростати. Відтак, в “Укренерго” закликали українців зменшити навантаження на енергосистему з 16:00 до 23:00.

“Сьогодні спекотніше ,ніж вчора, попри дощ у деяких областях. Кожен увімкнений кондиціонер додає навантаження енергосистемі. Особливо різко зростає навантаження ввечері”, – пояснили в компанії.

А також зазначили, що для того, аби покрити попит споживачів в електриці ввечері, необхідно включати додаткові блоки електростанцій, які були б у ремонті. Більше блоків працює – менше ремонтується.

“Вимикайте кондиціонери та користуйтеся потужними електроприладами почергово з 16:00 до 23:00. Це дозволить енергетикам ефективно відновлювати енергосистему та підготуватися до опалювального сезону”, – наголосили в “Укренерго”.

З початку червня громадяни низки країн, котрі РФ вважає “недружніми”, постали перед заморожуванням вкладів у російських банках.

Уряд Австралії планує подвоїти штрафи для соцмереж за систематичне порушення заборони на доступ дітей до 16 років. Максимальна санкція може зрости до 99 млн австралійських доларів.

Криза пального у тимчасово окупованому Криму почала впливати на ринок праці: жителі повідомляють про затримки зарплат, звільнення та вимушені неоплачувані відпустки.

США уклали з Казахстаном угоду щодо доступу до одного з найбільших нерозроблених родовищ вольфраму у світі. Водночас серед інвесторів, які можуть виграти від проєкту, є структури, пов’язані із синами Дональда Трампа.

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер, за даними ЗМІ, може розглядати варіант продовження політичної кар’єри на посаді генерального секретаря НАТО після завершення роботи в уряді.