В Україні продовжує зростати споживання електроенергії у вечірні години — «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”.

Рівень споживання електроенергії у вечірні години продовжує зростати. Відтак, в “Укренерго” закликали українців зменшити навантаження на енергосистему з 16:00 до 23:00.

“Сьогодні спекотніше ,ніж вчора, попри дощ у деяких областях. Кожен увімкнений кондиціонер додає навантаження енергосистемі. Особливо різко зростає навантаження ввечері”, – пояснили в компанії.

А також зазначили, що для того, аби покрити попит споживачів в електриці ввечері, необхідно включати додаткові блоки електростанцій, які були б у ремонті. Більше блоків працює – менше ремонтується.

“Вимикайте кондиціонери та користуйтеся потужними електроприладами почергово з 16:00 до 23:00. Це дозволить енергетикам ефективно відновлювати енергосистему та підготуватися до опалювального сезону”, – наголосили в “Укренерго”.

Керівник Офісу президента Кирило Буданов під час відкритої бесіди зі студентами Києво-Могилянської академії прокоментував інформацію щодо буцімто масової міграції в Україні.

В Укргідрометцентрі попередили про сильну спеку в Україні у період з 28 по 30 червня.

Міністерство освіти і науки України відреагувало на подання омбудсмана Дмитра Лубінця, який закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.

В Одеській області затримали та повідомили про підозру доглядальниці, яка катувала 84-річну жінку.

Керівник Офісу президента України Кирило Буданов анонсував найближчим часом обмін військовополоненими.