В Україні продовжує зростати споживання електроенергії у вечірні години — «Укренерго»
Джерело: “Укренерго”.
Рівень споживання електроенергії у вечірні години продовжує зростати. Відтак, в “Укренерго” закликали українців зменшити навантаження на енергосистему з 16:00 до 23:00.
“Сьогодні спекотніше ,ніж вчора, попри дощ у деяких областях. Кожен увімкнений кондиціонер додає навантаження енергосистемі. Особливо різко зростає навантаження ввечері”, – пояснили в компанії.
А також зазначили, що для того, аби покрити попит споживачів в електриці ввечері, необхідно включати додаткові блоки електростанцій, які були б у ремонті. Більше блоків працює – менше ремонтується.
“Вимикайте кондиціонери та користуйтеся потужними електроприладами почергово з 16:00 до 23:00. Це дозволить енергетикам ефективно відновлювати енергосистему та підготуватися до опалювального сезону”, – наголосили в “Укренерго”.
- Через аварію на підстанції в Одеській області було знеструмлено понад 30 000 споживачів. На цей час ситуацію стабілізовано, всіх споживачів заживлено.
- Україна та Данія домовилися про початок співпраці у галузі вітрової енергетики.
В центрі Лондона мав відбутися захід, присвячений тому, як світ може адаптуватися до екстремальної спеки. Його скасували через різке підвищення температури.
Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.
У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.
Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.
Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.