В Україні продовжує зростати споживання електроенергії у вечірні години — «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”.

Рівень споживання електроенергії у вечірні години продовжує зростати. Відтак, в “Укренерго” закликали українців зменшити навантаження на енергосистему з 16:00 до 23:00.

“Сьогодні спекотніше ,ніж вчора, попри дощ у деяких областях. Кожен увімкнений кондиціонер додає навантаження енергосистемі. Особливо різко зростає навантаження ввечері”, – пояснили в компанії.

А також зазначили, що для того, аби покрити попит споживачів в електриці ввечері, необхідно включати додаткові блоки електростанцій, які були б у ремонті. Більше блоків працює – менше ремонтується.

“Вимикайте кондиціонери та користуйтеся потужними електроприладами почергово з 16:00 до 23:00. Це дозволить енергетикам ефективно відновлювати енергосистему та підготуватися до опалювального сезону”, – наголосили в “Укренерго”.

Федеральна суддя в Нью-Йорку тимчасово заборонила адміністрації Дональда Трампа отримувати чутливі медичні записи пацієнтів, які впродовж останніх років отримували гендерно-афірмативну допомогу в міських лікарнях.

На грецькому острові Сірос шукають волонтерів для догляду за котами. В обмін на допомогу організація пропонує безкоштовне проживання, сніданок і покриття комунальних витрат.

В Італії спалахнула політична суперечка після заяви генсека НАТО Марка Рютте про те, що 500 американських літаків вилетіли з баз США на італійській території для підтримки операції проти Ірану. Уряд Джорджі Мелоні наполягає, що дозволяв лише технічні та логістичні польоти.

Вже цього місяця Данія передасть Україні 15 000 далекобійних артилерійських пострілів. Партнери зреагували на запит Києва та переспрямували частину фінансування з боєприпасів короткої дальності на далекобійні артилерійські рішення.

Конституційний суд Чехії зобов’язав уряд дозволити президенту Петру Павелу відвідати саміт НАТО в Туреччині наступного місяця.