В Україні рівень споживання електроенергії дещо зріс – «Укренерго»
Джерело: “Укренерго”
Сьогодні, 20 березня, станом на 10:50 рівень споживання електроенергії підвищився на 0,3% у порівнянні з тим самим часом вчора, 19 березня.
Вчора, у вівторок, 19 березня, добовий максимум споживання був на 0,5% нижчим, ніж 18 березня.
У східному регіоні вчора аварійно відключалась теплоцентраль. Після проведення ремонтних робіт ТЕЦ під’єднано до мережі.
Сьогодні в мережу включено один із блоків теплоелектростанцій. Дефіциту в енергосистемі не передбачається.
Експорт здійснюється в денні та нічні години у Словаччину, Угорщину, Румунію та Молдову. Загальний обсяг 1 838 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 191 МВт.
Імпорт здійснюється в денні та вечірні години зі Словаччини, Угорщини, Польщі, Румунії та Молдови. Загальний обсяг 4 851 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 680 МВт.
Станом на ранок без світла залишаються 386 населених пунктів.
- Цього року опалювальний сезон в Україні може завершитися наприкінці березня у зв’язку з теплою погодою.
- У зв’язку з потеплінням у Херсоні планують завершити опалювальний сезон після 20 березня. Таке рішення прийнято з метою заощадження коштів містян.
- Внаслідок весняного водопілля рівень Дніпра в межах Києва піднявся до свого абсолютного максимуму з початку 2024 року.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.