В Україні рівень споживання електроенергії дещо зріс – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”

Сьогодні, 20 березня, станом на 10:50 рівень споживання електроенергії підвищився на 0,3% у порівнянні з тим самим часом вчора, 19 березня.

Вчора, у вівторок, 19 березня, добовий максимум споживання був на 0,5% нижчим, ніж 18 березня.

У східному регіоні вчора аварійно відключалась теплоцентраль. Після проведення ремонтних робіт ТЕЦ під’єднано до мережі.

Сьогодні в мережу включено один із блоків теплоелектростанцій. Дефіциту в енергосистемі не передбачається.

Експорт здійснюється в денні та нічні години у Словаччину, Угорщину, Румунію та Молдову. Загальний обсяг 1 838 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 191 МВт.

Імпорт здійснюється в денні та вечірні години зі Словаччини, Угорщини, Польщі, Румунії та Молдови. Загальний обсяг 4 851 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 680 МВт.

Станом на ранок без світла залишаються 386 населених пунктів.

Конгресвумен Палати представників США від Нью-Джерсі та помічниця президента США Джо Байдена у його передвиборчій кампанії Майкі Шеріл зреагувала на відмову Дональда Трампа приїхати до України.

Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової покажуть на 43-му Стамбульському міжнародному кінофестивалі в межах програми International Competition.

Мешканці східної частини Європи – зокрема поляки та естонці – активно купують житло у західній частині континенту. Причина – повномасштабна російсько-українська війна.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Після масованих атак РФ на українську енергетику у Міненерго розглядають можливість підвищити тариф на електроенергію для українців.