В Україні розпочався Національний відбір на Євробачення-2024
Джерело: музикант Дмитро Шуров (Pianoбой) в Instagram та “Суспільне”.
Сьогодні, 30 серпня, розпочався Національний відбір на участь у пісенному конкурсі “Євробачення-2024”.
Музичним продюсером Національного відбору вдруге став музикант і композитор Дмитро Шуров (Pianoбой).
Цьогоріч Нацвідбір пройде з нововведеннями – глядачі зможуть обрати одного з фіналістів шляхом онлайн-голосування.
Фінал Нацвідбору відбудеться у лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця Нацвідбору визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.
68-й пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня. Своєю чергою, півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня.
Участь в Нацвідборі можуть взяти артисти віком від 16 років. Як і в попередні роки, подати заявку на участь можуть як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує 6 осіб.
Вимогами відбору передбачений хронометраж пісні до 3-х хвилин. До участі допускаються оригінальні пісні, створені без використання інших творів. Крім того, пісня, яка претендує на участь в Нацвідборі, має бути такою, що раніше не оприлюднювалася та не виконувалася публічно.
Кількість поданих пісень від одного учасника – не обмежено. До того ж, правилами Національного відбору допускається подання демоверсій.
За результатами загальнонаціонального попереднього відбору буде сформовано лонглист учасників, які продовжать участь у Нацвідборі. Список включатиме до 20 виконавців. Учасники лонглиста мають пройти прослуховування, особиста участь в якому є обов’язковою.
За результатами прослуховування в строк до 20 листопада буде обрано список фіналістів відбору, який включатиме до 10 виконавців.
Серед учасників лонглиста, які не потраплять до списку фіналістів, буде проведено рейтингове онлайн-голосування, воно визначить ще одного учасника фіналу. Повний список фіналістів буде оприлюднено в строк до 29 грудня.
- Цьогоріч благодійний дитячий фестиваль “Чорноморські ігри” через окупацію росіянами Скадовська вперше за 25 років відбувся у Києві.
- У Херсонській області – вперше після звільнення від російських загарбників – стартував кінофестиваль – Kherson Film Fest.
Уряд Великої Британії оголосив про подальшу військову підтримку у 7,5 мільйонів фунтів стерлінгів (9,5 млн доларів) для закупівлі нових ударних і розвідувальних дронів, котрі проінвестують у межах коаліції БпЛА на чолі з Британією та Латвією.
У Польщі оприлюднила інформації стосовно обєму загальної допомоги, котра Варшава надала Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ. Станом на сьогодні Польща виділила на допомогу Україні 4,91% свого ВВП.
19 листопада Україна використала американські далекобійні ракети ATACMS для удару по території Росії, скориставшись дозволом, щойно наданим адміністрацією президента Джо Байдена на 1000-й день повномасштабної війни.
Нещодавно виявлені кадри, на яких кортеж президента США Джона Кеннеді їде автострадою в Далласі до лікарні після смертельного поранення у 1963 році, були продані на аукціоні за 137 500 доларів.
США не бачать причин коригувати свою позицію щодо ядерної зброї у відповідь на рішення Росії змінити свою ядерну доктрину, заявив представник Ради національної безпеки. Крок Москви не став несподіваним і є продовженням тієї ж безвідповідальної риторики, що її постійно використовує Кремль після вторгнення в Україну.