В Україні запрацював вебдодаток Derm Guard для дерматовенерологічної допомоги військовим

Джерело: пресслужба МОЗ

Дерматовенерологічна гвардія України запустила вебдодаток “Derm Guard”. У ньому військові та їхні родини можуть отримати безоплатну лікарську допомогу.

У відомстві розповіли, що у вебзастосунку кожен військовий на фронті та їх родини можуть отримати фахову консультацію висококваліфікованих спеціалістів вузького профілю.

“Враховуючи умови, в яких перебувають герої на передовій, високе психологічне навантаження та проблеми, пов’язані з постійним носінням берців, кількість воїнів із так званою «траншейною стопою», псоріазом, вітиліго та алергією невпинно збільшується”, – йдеться у дописі.

Щоб отримати допомогу, необхідно:

  • зайти на сайт;
  • заповнити коротку форму;
  • додати до неї кілька фотографій ураженої ділянки;
  • натиснути кнопку “Відправити”.

Лікарі протягом 12-24 годин підготують розгорнуту відповідь із діагнозом та схемою лікування.

До надання допомоги військовому можуть бути залучені й представники медичних бригад. У цьому форматі дерматовенерологи готові надати консультаційні послуги відповідним фахівцям віддалено.

Як зазначили у МОЗ, ті пацієнти, які потребують медикаментозної допомоги, мають можливість безоплатно отримати всі необхідні ліки від Derm Guard.

“Також будь-який військовий або член його родини може відправитись в один із медзакладів, що співпрацює з проєктом, для проходження лікування офлайн. При цьому, всі послуги надаватимуться безоплатно”, – йдеться у повідомленні.

За підтримки партнерів зі США та МОЗ дерматовенерологічна гвардія України отримала від міжнародних партнерів препаратів для допомоги на 500 тисяч доларів.

“Серед них, зокрема, набори протигрибкових засобів, нестероїдні протизапальні препарати та інше. Всі ліки розповсюджуватимуться серед медиків і військових. Це створить можливість надавати більш якісну дерматовенерологічну допомогу”, – резюмували у МОЗ.

Правоохоронці викрили подружжя у Запоріжжі, котре організувало схему “відкатів” з родин загиблих воїнів Сил оборони за сприяння в оформленні державних виплат. У разі відмови, чоловік погрожував створенням штучних перешкод під час розгляду документів на отримання грошової компенсації. Йому загрожує до восьми років ув’язнення. 

Пізно ввечері 15 липня російські війська здійснили масований обстріл Харкова. У місті пролунали потужні вибухи.

15 липня заступник міністра енергетики Микола Колісник запевнив, що станом на сьогодні енергосистема є збалансованою, тож, відключення на літній період не передбачаються. Щобільше, згідно з даними відомства, енергетики вже відновили більш як половину знищених росіянами енергогенеруючих потужностей. 

Переважна більшість озброєння США, котре згідно з новою угодою Вашингтона з НАТО, повинне бути передана Альянсу для постачання в Україну, вже готове до відправки.

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що представник його країни на засіданні міністрів закордонних справ країн ЄС закликатиме відтермінувати голосування щодо 18-го пакета санкцій проти Росії.