В Україні запрацював вебдодаток Derm Guard для дерматовенерологічної допомоги військовим
Джерело: пресслужба МОЗ
Дерматовенерологічна гвардія України запустила вебдодаток “Derm Guard”. У ньому військові та їхні родини можуть отримати безоплатну лікарську допомогу.
У відомстві розповіли, що у вебзастосунку кожен військовий на фронті та їх родини можуть отримати фахову консультацію висококваліфікованих спеціалістів вузького профілю.
“Враховуючи умови, в яких перебувають герої на передовій, високе психологічне навантаження та проблеми, пов’язані з постійним носінням берців, кількість воїнів із так званою «траншейною стопою», псоріазом, вітиліго та алергією невпинно збільшується”, – йдеться у дописі.
Щоб отримати допомогу, необхідно:
- зайти на сайт;
- заповнити коротку форму;
- додати до неї кілька фотографій ураженої ділянки;
- натиснути кнопку “Відправити”.
Лікарі протягом 12-24 годин підготують розгорнуту відповідь із діагнозом та схемою лікування.
До надання допомоги військовому можуть бути залучені й представники медичних бригад. У цьому форматі дерматовенерологи готові надати консультаційні послуги відповідним фахівцям віддалено.
Як зазначили у МОЗ, ті пацієнти, які потребують медикаментозної допомоги, мають можливість безоплатно отримати всі необхідні ліки від Derm Guard.
“Також будь-який військовий або член його родини може відправитись в один із медзакладів, що співпрацює з проєктом, для проходження лікування офлайн. При цьому, всі послуги надаватимуться безоплатно”, – йдеться у повідомленні.
За підтримки партнерів зі США та МОЗ дерматовенерологічна гвардія України отримала від міжнародних партнерів препаратів для допомоги на 500 тисяч доларів.
“Серед них, зокрема, набори протигрибкових засобів, нестероїдні протизапальні препарати та інше. Всі ліки розповсюджуватимуться серед медиків і військових. Це створить можливість надавати більш якісну дерматовенерологічну допомогу”, – резюмували у МОЗ.
- У Києві успішно пересадили серце 4-річного хлопчика 6-річній дівчинці.
Україна та Європейський Союз не можуть бути “заручниками” окремою групи польських далекобійників, які блокують польсько-український кордон на знак протесту проти конкуренції з боку українських перевізників, заявила єврокомісарка з питань транспорту.
Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна допустив закриття кордону з Росією. Раніше глава відомства заявляв, що закривати прикордонні переходи поки зарано.
Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.
29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.
Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.