В Україні запустили програму для підвищення продуктивності громадян
Джерело: Мінекономіки
В Україні у межах ініціативи “Ти як?” запустили програму для підвищення продуктивності українців.
Вигорання – нова епідемія ХХІ століття. Згідно з дослідженням Gradus Research, втома та вигорання співробітників є основними проблемами, що знижують продуктивність на роботі.
Щоб допомогти українцям відновити ефективність праці, компанія BetterMe, яка дбає про фізичне й ментальне здоров’я понад 150 млн осіб, спільно з Міністерством економіки України, у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”розробили програму підвищення продуктивності на роботі.
Програма підвищення продуктивності – це комплексний інструмент для підтримки фізичного та ментального здоров’я працівників, що допоможе покращити стресостійкість та концентрацію на роботі. Усі роботодавці України можуть безоплатно приєднатись.
Співпраця між бізнесом, державним сектором та неурядовою організацією покликана привернути увагу широкої аудиторії до проблеми вигорання, покращити здоров’я українців та водночас підвищити ефективність наших бізнесів. За даними Bain & Company, компанії з високоефективною командою демонструють на 25% вищі темпи зростання.
З чого складається програма підвищення продуктивності на роботі?
- Колекція швидких тренувань на робочому місці в застосунку BetterMe: Health Coaching
Згідно з дослідженням ACE, короткі тренування на робочому місці впливають на підвищення продуктивності на 22% та підвищення креативності на 17%.
Колекцію коротких тренувань в офісі направлено на підвищення продуктивності, стресостійкості та концентрації. Вправи спеціально адаптовано для виконання в офісі або вдома біля робочого столу та не вимагають зміни одягу чи взуття.
До колекції входять такі вправи: йога-розтяжка, легка розминка для ніг, тренування для всього тіла стоячи тощо. Тривалість кожної вправи складає 5-10 хвилин.
- Програма профілактики вигорання у застосунку BetterMe: Mental Health
За оцінками МОЗ, 14 млн українців потребуватимуть психологічної допомоги через повномасштабну війну,
Програму курсу спеціально розроблено психологами з України та США. Вона передбачає:
- Навчальний курс із запобігання вигоранню
Курс представлено у вигляді мікронавчання з короткими блоками інформації у форматі сторіс, звичному для користувачів соцмереж. Інтерактивні тести, яскраві візуалізації та вправи полегшують сприйняття інформації та займають у користувача всього 10 хвилин на день.
- Аудіокурс для відновлення продуктивності
28-денний курс створено у зручному аудіоформаті для поціновувачів подкастів. Впродовж місяця слухачі отримають доступ до різних практичних порад, психологічних практик, вправ та медитацій для запобігання вигоранню та відновлення після нього.
Окрім контенту, створеного у межах програми підвищення продуктивності на роботі, користувачам буде доступний також весь інший контент застосунків BetterMe: Health Coaching та BetterMe: Mental Health, які зараз безоплатні в Україні.
Як приєднатись до програми?
Для того, щоб приєднатись до програми підвищення продуктивності на роботі від BetterMe, українському роботодавцю потрібно:
- Заповнити анкету на сайті BetterMe for Business за посиланням;
- За запитом команди BetterMe надати корпоративний поштовий домен компанії (або список емейлів співробітників) для надання доступу до програми;
- Після цього, впродовж 3 робочих днів BetterMe повідомить про створення безоплатного доступу співробітникам компанії до застосунків BetterMe, що буде доступний упродовж 12 місяців.
Довідково. BetterMe – українська компанія, яка дбає про фізичне й ментальне здоров’я понад 150 мільйонів людей по всьому світу. Компанія розробила два застосунки: BetterMe: Health Coaching та BetterMe: Mental Health. Зараз вони безоплатні для українців. Також компанія запустила BetterMe Store з товарами для здорового та активного способу життя.
Всеукраїнська програма ментального здоров’я “Ти як?” – ініціатива першої леді Олени Зеленської, спрямована на розбудову якісної системи надання послуг у сфері психосоціальної підтримки та розвиток культури піклування про ментальне здоров’я.
- Психологиня Мічиганського університету Кімберді Фенн розповіла, чи може людина при недосипі результативно працювати і не відчувати себе погано, та яке відношення до цього має кава.
- Результати нового дослідження, проведеного вченими Університету Осло (Норвегія), показали, що рекомендована тривалість сну, яка становить 8 годин, є надмірною.
Президент США Дональд Трамп підписав указ, який скасовує положення, що дозволяло трансгендерним військовослужбовцям служити в армії.
Представниця духовенства у США під час традиційної церковної служби закликала президента Дональда Трампа “змилуватися над людьми в країні, які налякані”, зокрема, над іммігрантами та членами ЛГБТ-спільноти. Президент заявив, що не вважає цю службу “хорошою”.
Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід головному психіатру ЗСУ Олегу Друзю, підозрюваному у незаконному збагаченні на понад 1 мільйон доларів.
В японському акваріумі сонячна риба захворіла після закриття закладу на реконструкцію. Співробітники вирішили встановити перед акваріумом картонні вирізи облич та уніформи, а вже наступного дня риба стала краще почуватися і поводитися активно.
Президент США Дональд Трамп підписав указ про відтермінування на 75 днів вступу в силу заборони додатка для коротких відео TikTok.