В Україну завезли партію небезпечних авокадо, в який виявили кадмій
Повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області в Facebook
Сьогодні, 8 серпня, повідомили, що до України потрапила партія небезпечного авокадо з Перу, що експортувалось з Польщі, у якому виявили кадмій.
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проінформувало про отримання інформаційного повідомлення стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу, що експортувалось з Польщі до України (отримувач: ТОВ “Вподобайка”, площа Десятого Квітня 1, к. 52, м. Одеса, 65009).
“Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області”, – зазначили в повідомленні.
Кадмій є важким металом, який може бути небезпечним для людини при високих рівнях впливу. Особливо небезпечним є довготривале вдихання кадмію або вживання харчових продуктів, що містять його у великих кількостях.
- Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів попереджає, що в меленій каві, яку експортували з Австрії в Україну, виявили небезпечну речовину – охратоксин А. Вона викликає гостре отруєння та проблеми з нирками.
Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.
Німеччина поставила Україні лише 6,5% обіцяних бронеавтомобілів MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом.