«Вагітна у 16» та 32-річний чоловік: IT-школа звільнила вчителя, що брав участь у телешоу
Джерело: Robocode в Instagram
Викладача дитячої IT-школи Robocode, який з’явився в одному з епізодів “Вагітна у 16” і став причиною дискусій в інтернеті, звільнено.
У компанії заявили, що викладач працював як частково зайнятий, і його участь в телепроєкті не мала жодного відношення до IT-школи. Проте після виходу цього епізоду його пари скасовано, а самого його звільнили.
“Наше завдання – не допустити таких випадків у майбутньому, а також донести “ненормальність” таких дій з боку дорослої людини (не тільки з позиції викладача), моральні та соціальні наслідки”, – йдеться у дописі Robocode.
Довідка. У випуску “Вагітна у 16” розповідалося, що героїня шоу Людмила закохалася у свого вчителя інформатики на ім’я Сергій. Зазначалося, що на той момент їй було 15 років, а йому – 32. Це призвело до бурхливої реакції в мережі.
Сама дівчина у своїх соцмережах заявила, що в епізоді були неточності стосовно віку – їй вже 21 рік, а дитині – 3 роки. Вона також повідомила, що перебуває у шлюбі з Сергієм.
Читайте також: Педофілія і “Вагітна у 16” — огляд скандального третього випуску
Епізоди нового сезону “Вагітна у 16” знято у 2021 році, до повномасштабної війни з РФ. Прем’єра планувалася на 2023 рік, але через суспільну реакцію її було відкладено.
- У Китаї працівниця державного закладу намагалася отруїти свою вагітну колегу, щоб не дати їй піти у декретну відпустку через вагітність та пологи. Інцидент став відомий завдяки відео, що розповсюджувалося в Інтернеті, на якому жінка з центральної провінції Хубей, здавалося, додала речовину в напій своєї колеги.
15 січня президент Польщі Анджей Дуда запропонував главі Української держави Володимиру Зеленському залучити польського представника до можливих переговорів із Росією.
На вулицях столиці нарахували понад тисячу покинутих авто, переважно пошкоджених російськими обстрілами. Саме ці транспортні засоби влада міста планує почати прибирати з 16 січня.
Австралія заявила, що вдасться до “найжорсткіших дій”, якщо Росія завдасть шкоди полоненому австралійцю, котрий воював на боці України. Реакція уряду з’явилася після повідомлень про можливу загибель іноземного добровольця.
Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн здобула престижну міжнародну премію імені Карла Великого за 2025 рік як “сильний голос Європи у світі”.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 15 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень.