Вантажівки, які застрягли на кордоні, переправлятимуть контейнерними поїздами

Джерело: “Інтерфакс-Україна” з посиланням на Валерія Ткачова

Заступник директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій Ткачов на зустрічі з агроекспортерами в четвер, 7 грудня повідомив, що “Укрзалізниця” готується масово переправляти контрейлерні поїзди з фурами через українсько-польський кордон.

В мережі поширюють відео, на якому залізницею рухаються українські фури, навантажені на контрейлерні платформи. Ткачов підтвердив, що українські експортери у такий спосіб намагаються розв’язати проблему з блокуванням українсько-польського кордону.

Він зазначив, що зараз польські митники проводять огляд тестового контрейлерного поїзда, який навантажений 23 українськими фурами. За його словами, свою затримку вони пояснюють необхідністю узгодити габарити вантажів і наявність у фурах пального.

“Зараз у нас стоїть навантажений поїзд на переході з Хрубешувом (пункт пропуску на українсько-польському кордоні “Ізов – Хрубешув” – ІФ-У). У нас уже є завантажені 23 вагони контрейлерні з фурами”, – сказав Ткачов.

Він додав, що  українська та польська сторони узгоджують усі технічні питання, оскільки у польської митниці є питання щодо габаритів вантажів та наявності у фурах пального.

“Найближчим часом ці питання ми намагатимемося вирішити, щоб його пропустили. Щойно цей тестовий поїзд пройде і все буде добре, ми запустимо це в масовому порядку”, – заявив Валерій Ткачов.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Резидента агентурної мережі ФСБ, який коригував повітряні атаки РФ на Запоріжжя, засудили до 15 років ув’язнення.

У британській розвідці зреагували на вже другий збитий російський літак А-50.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що уряд під час засідання 27 лютого ухвалив постанову, яка поширює електронну чергу і на водіїв легкових автомобілів.

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін повідомив, що ситуація під Авдіївкою “дуже складна”, проте українські підрозділи “втілюють контратакуючі заходи”.