Вартість соцмережі X знизилася на 71% після придбання Маском і зміни назви

Джерело: The Guardiаn

Згідно з даними фонду Fidelity, соцмережа X втратила 71% своєї вартості після того, як її власником став Ілон Маск.

Fidelity, яка володіє часткою в X Holdings, заявила, що з моменту покупки Маска вона знизила вартість своїх акцій на 71,5%.

Зазначається, що оцінка Fidelity X заснована на розкритті інформації, яка тривала до кінця листопада 2023 року.

Це розкриття охоплює наслідки того, що низка великих компаній зняли рекламу на X після антисемітських висловлювань Маска.

Довідково: Мільярдер та винахідник Ілон Маск підтримав антисемітський допис у соцмережі X (колишній Twitter), у якому користувач написав про те, що “єврейські громади розпалюють ненависть до білих людей”.

Згодом деякі великі компанії, такі як Apple та Disney, в п’ятницю, 17 листопада, заявили, що припинять свою рекламу в соціальні мережі Ілона Маска X після того, як він підтримав антисемітський допис.

Серед таких компаній також є Disney, Apple, Paramount, NBCUniversal, Comcast, Lionsgate і Warner Bros. Discovery, материнська компанія CNN.

Своєю чергою, керівник Tesla і SpaceX Ілон Маск з нецензурною лексикою розкритикував рекламодавців, які покинули соціальну мережу X, попередивши, що вони знищать платформу.

Також Маск заявив, що подасть “термоядерний позов” проти некомерційної наглядової організації Media Matters та інших, через те, що компанії, зокрема Disney, Apple і IBM, призупинили рекламу на X (раніше Twitter) через хвилю антисемітизму на платформі.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

У Луцьку двоє дітей випали з вікна будинку. Інцидент стався в одному зі спальних районів міста, коли 5-річна дівчинка та 3-річний хлопчик випали з вікна другого поверху.

Двом посадовцям КП “Київський метрополітен” повідомлено підозру у службовій недбалості через підтоплення тунелів між станціями “Деміївська” та “Либідська” взимку.

Результати масштабного дослідження, у межах якого проаналізували стан здоров’я 4,1 мільйона учасників, свідчать, що надмірна вага може стати причиною понад 30 типів онкологічних захворювань.

Двоє інформаторів ФСБ, які діяли на Одещині, отримали 8 років ув’язнення. Вони розвідували місця базування пунктів управління Сил оборони та штаби командування ЗСУ на півдні. Зловмисників затримали “на гарячому” у квітні під час спецоперації.