Вчетверте за місяць у Польщі висипали українське зерно: знищено понад 160 тонн
Джерело: міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков
У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 160 тонн агропродукції.
“Зерно йшло транзитом до порту Гданськ, а потім до інших країн. Четвертий випадок вандалізму на залізничних вокзалах Польщі. Четвертий випадок безкарності та безвідповідальності. Як довго уряд і польська поліція дозволять продовжувати цей вандалізм?”, – наголосив Кубраков.

Фото: Олександр Кубраков
Він зауважив, що уся українська сільгосппродукція перевозиться в пломбованих вагонах і прямує транзитом до інших країн.
“Ми суворо дотримуємося закону. А ви?”, – підкреслив міністр.
Кубраков повідомив, що внаслідок цього акту вандалізму було втрачено 160 тонн українського зерна.

Фото: Олександр Кубраков
- Польські фермери відновили свою акцію протесту на пункті пропуску “Устилуг-Зосин” на кордоні з Україною. За словами речника Державної прикордонної служби України Андрія Демченка, черги транспортних засобів на в’їзд до України складають близько 2400 вантажівок.
У Лівії розпочалися жорсткі бої між збройними угрупованнями з Місрати та Тріполі. На вулиці міста вивели бронетехніку та танки. Загострення почалося після вбивства польового командира Абдула Гані аль-Кіклі (Геніва). Міністерство внутрішніх справ закликало цивільних залишатися вдома.
Попри західні санкції, Російська Федерація продовжує отримувати імпортну будівельну і важку техніку — бульдозери, екскаватори, грейдери, трактори, крани й ратраки. Цього разу постачання здійснюються через територію Грузії.
Як свідчать результати дослідження ринку праці, проведеного спільно швейцарською організацією Helvetas Swiss Intercooperation, Державною службою зайнятості та Федерацією роботодавців України, до рейтингу найбільш потрібних серед роботодавців в Україні потрапили переважно робітничі професії.
12 травня суд у Лондоні засудив майже до 11 років позбавлення волі лідера російського шпигунського угруповання у Великій Британії, яке здійснювало стеження для Кремля.
У підвалі Верховного суду Аргентини виявили 83 коробки, котрі містили нацистські листівки, фотографії та пропагандистські матеріали. До опису та дослідження знайдених матеріалів залучили фахівців Музею Голокосту в Буенос-Айресі.