Веніславського зняли з посади виконувача обов’язків представника президента у парламенті

Джерело: сайт президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про увільнення Федора Веніславського з посади виконуючого обов’язків представника президента у Верховній раді.

“Увільнити ВЕНІСЛАВСЬКОГО Федора Володимировича від виконання обовʼязків Представника Президента України у Верховній Раді України”, – мовиться в указі президента від 7 грудня 2023 року.

Веніславський був представником президента у парламенті з вересня 2022 року. До цього обіймав пост представника президента у Конституційному суді.

Що стало причиною звільнення Веніславського та хто буде його наступником поки невідомо.

Варто зауважити, що останнім часом Веніславський робив чимало заяв стосовно змін до мобілізаційного процесу в Україні.

Зокрема цього тижня він повідомив, що у новому законопроєкті про мобілізацію прописано вручення повісток електронною поштою та рекомендованим листом.

Також нещодавно Веніславський розкритикував свою колегу по партії “Слуга народу” Мар’яну Безуглу, яка писала про необхідність відставки Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Веніславський назвав дії Безуглої “загрозою нацбезпеці”. Зокрема Веніславський зареєстрував постанову про відкликання Безуглої з комітету оборони і держбезпеки.

У Білому домі попередили про наслідки подальшої затримки допомоги США для України.

Триває сімсот тридцять четверта доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. На Авдіївському напрямку українські захисники відбили 18 атак росіян в районах населених пунктів Бердичі, Орлівка, Тоненьке, Первомайське Донецької області.

Триває сімсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулося 79 бойових зіткнень.

Сьогодні, 26 лютого, в Україні відзначається День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

На фронті тривають активні позиційні бої, на тлі яких російські підрозділи просунулися в межах Роботиного. Тоді як українським військовим вдалося відновити деякі позиції на південний захід від Донецька.