«Відчуття, що росіяни не хочуть миру» – донька Келлога про масовану атаку РФ на Україну
Джерело: Меган Мобс/X
Президентка благодійного фонду RT Weatherman Foundation Меган Моббс звернулася до батька — спеціального представника США з питань України Кіта Келлога — після масованої російської атаки на Україну 6 червня.
“Гучна ніч у Києві, тату! Можливо, це через вибухи та стрілянину серед ночі, але у мене дивне відчуття, що росіяни не хочуть миру”, — написала вона.
За словами Моббс, Росія намагається створити враження, що нібито завдає ударів у відповідь, “але високоточні удари України були завдані у відповідь на невпинні атаки Росії на мирне населення і лише після того, як Путін відмовився від припинення вогню”.
“Він хоче лише подальшої війни і всієї України”, — наголосила Моббс.
- Для масованого обстрілу України уночі 6 червня російські окупанти застосували загалом 452 засоби повітряного нападу.
- Унаслідок ракетно-дронової атаки РФ по Україні уночі 6 червня загинуло троє рятувальників, ще 14 постраждало.
Оксфордський університет на церемонії Encaenia вручив почесні докторські ступені за визначні досягнення у своїх професійних сферах вісьмом науковцям. Серед них зокрема історики Сергій Плохій і Тімоті Снайдер.
На Черкащині керівника структурного підрозділу одного з підприємств підозрюють у незаконному видобутку вторинних каолінів. Протиправна діяльність завдала державі понад 190 мільйонів гривень збитків.
30 червня спецпредставник президента США Дональда Трампа Кіт Келлог назвав безпідставними звинувачення прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова щодо відсутності прогресу в мирних переговорах з РФ.
Міністерство закордонних справ Ірану викликало тимчасового повіреного у справах України в Тегерані у зв’язку з висловлюваннями окремих українських посадовців щодо дій США та Ізраїлю проти Ісламської Республіки.
Перспективи України на фронті викликають дедалі більше занепокоєння як у Києві, так і серед низки лідерів ЄС. За оцінками військових, і російська, і українська армії близькі до виснаження. Втім, якщо РФ здатна підтримувати нинішню інтенсивність бойових дій ще близько року, то Україна може досягти межі витривалості вже за шість місяців – у разі, якщо не отримає значної військової підтримки.