Війська РФ атакували критичні об’єкти на Миколаївщині та Одещині: є постраждалі
Джерело: Сили оборони півдня
Уночі 10 квітня війська РФ дронами та ракетами завдали ударів по об’єктах критичної інфраструктури у Миколаївській та Одеській областях.
Загалом ворог випустив по південних регіонах 17 “шахедів”, з яких 14 вдалось збити: 12 над Одещиною та 2 над Миколаївщиною.
Ціллю ворога вкотре була енергетична інфраструктура.
Зокрема на Миколаївщині окупанти вдарили по об’єкту енергетики. Як наслідок – зайнялась пожежа. Станом на ранок її локалізовано, рятувальні роботи тривають. Наслідки атаки встановлюються, обійшлось без постраждалих.
Окрім цього, уламки збитих дронів спричинили пожежу на рекреаційному об’єкті в прибережній смузі Очаківської громади. Вогонь ліквідовано, постраждалих немає.
Одещину вранці ворог обстріляв балістичними ракетами, поціливши по об’єктах критичної і транспортно-логістичної інфраструктури. На цей час відомо про 2 постраждалих працівників транспортного підприємства.
Також пошкоджено енергетичний об’єкт, приватний будинок, кілька автівок. Люди не постраждали.
- Вночі 9 квітня знову сталися атаки на енергосистему України, в результаті чого постраждали дві високовольтні підстанції в Полтавській та Львівській областях.
Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.
Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.
Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.
Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.