Військова система DELTA здобула нагороду як найперспективніший проєкт

Джерело: Міноборони

Військова система DELTA здобула нагороду в номінації “Найперспективніший проєкт в military-tech галузі”.

Найбільша спільнота розробників в Україні DOU нагородила ініціативи та проєкти, які наближають перемогу, формують українську ІТ-спільноту і є двигуном технологічного розвитку країни.

Центр інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони України отримав нагороду в номінації “Найперспективніший проєкт в military-tech галузі” із власною розробкою –  системою DELTA.

DELTA – унікальна екосистема військових продуктів, що дозволяє бачити поле бою в режимі реального часу та використовується в повсякденній роботі багатьма українськими захисниками. Система допомагає максимально автоматизувати роботу військових у процесі спостереження та ураження, завдяки чому її використовували у багатьох успішних операціях.

Фото: Міноборони

“В команді DELTA – прозорі процеси, які зрозумілі професіоналам з цивільного сектору. Робота в нашій команді допомагає не лише покращувати свої професійні навички, але й щоденно отримувати відгуки про продукт напряму від наших захисників. Ми віримо в те, що DELTA – це система нашої перемоги”, – подякувала за інтерес професійній спільноті Єлизавета Бойко, одна з розробників DELTA.

Нагорода від спільноти розробників з цивільного сектору підкреслює новаторський підхід, прозорість та відкритість нового покоління військових IT-спеціалістів Центру інновацій, які працюють над професійною розробкою бойових систем. Міноборони та представники Центру закликали спеціалістів галузі долучатися до військових розробок.

“Кожна окрема ініціатива та розробка на користь армії є важливою. Система DELTA сприяє максимальній взаємодії серед військових та допомагає примножувати знищення ворога. Наш основний фокус – це розумна війна і ефективність, бо це створює нашу перевагу над більшим за нас ворогом”, – прокоментував перемогу в номінації Артем Мартиненко, архітектор DELTA.

Довідково. DELTA – це унікальна екосистема військових продуктів, що розробляється військовими для військових, та побудована за стандартами НАТО. Вона дозволяє бачити поле бою в режимі реального часу та відображає повітряну, наземну, морську ситуацію на цифровій мапі. Система дозволяє обмінюватися інформацією в межах підрозділу, бригади, а за потреби – і з союзниками.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.