Вночі над Україною збито 11 ворожих БпЛА та 2 ракети
Джерело: Повітряні сили ЗСУ
Уночі 27 лютого війська РФ атакували Україну безпілотниками та ракетами. Більшість ворожих цілей вдалось збити.
Загалом цієї ночі ворожі війська випустили по Україні:
- балістичні ракети Іскандер-М/KN-23 із Воронезької області РФ
- 4 керовані авіаційні ракети Х-59 та 1 протирадіолокаційну ракету Х-31П з ТОТ Херсонської і Донецької областей
- 13 ударних БпЛА типу “Shahed” з Приморсько-Ахтарська та Курської області РФ
У результаті бойової роботи протиповітряною обороною знищено:
- 2 керовані авіаційні ракети Х-59
- 11 “шахедів” у межах Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Хмельницької та Кіровоградської областей.
До відбиття повітряного нападу залучено винищувальну авіацію, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, мобільні вогневі групи та засоби радіоелектронної боротьби Сил оборони України.
- Протягом минулої доби відбулося 96 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 92 авіаційних удари, здійснив 110 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
Згідно з даними Adobe Analytics, Чорна п’ятниця 2024 року стала історичною для споживачів у США, які витратили рекордні суми як у магазинах, так і онлайн. Загалом американці здійснили покупки на $17,5 мільярда лише за один день, що на 7% більше, ніж минулого року, за даними Salesforce.
Під час футбольного матчу між командами “Шахтар” і “Рух” перший символічний удар по м’ячу виконала захисниця України Наталія Грабарчук. Вона – колишня вихователька дитячого садка, яка нині служить стрільчинею-зенітницею у Галицько-Волинській радіотехнічній бригаді повітряного командування “Захід”.
Оксфордський словник обрав терміном 2024 року словосполучення “brain rot” (“гниття мозку”). Вислів означає надмірне споживання неякісного контенту, який шкодить людині.
У Бельгії набув чинності перший у світі закон, який надає секс-працівникам право підписувати офіційні трудові договори, а також отримувати низку соціальних виплат.
Лейбл Universal Music Group (UMG) подав скаргу до федерального суду в Нью-Йорку, в якому стверджує, що дистрибʼютор Believe розповсюджує треки фейкових виконавців.