Вночі над Україною збито 30 ударних безпілотників

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

Уночі 13 серпня російські окупаційні війська атакували Україну , випустивши 40 повітряних цілей. Більшість вдалось збити.

Для нічної атаки ворог використав дві балістичні ракети “Іскандер-М”/KN-23, випущені з Воронезької області (РФ) та 38 ударних БпЛА типу “шахед”, випущені з Приморсько-Ахтарська та Курська (РФ).

У результаті протиповітряного бою мобільними вогневими групами Сил оборони України, авіацією, зенітними ракетними підрозділами та засобами РЕБ Повітряних Сил збито 30 ворожих БпЛА.

Збивали ударні дрони над Миколаївщиною, Вінниччиною, Сумщиною, Кіровоградщиною, Херсонщиною, Чернігівщиною, Дніпропетровщиною та Черкащиною.

  • 12 серпня президент Володимир Зеленський провів зустріч з делегацією Сенату США. Сторони сфокусувалися зокрема на обговоренні того, що необхідно для завершення війни з Росією.

Компанія  «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media. 

На лівому березі Києва скасували екстрені відключення електроенергії.

У Кропивницькому надзвичайники врятували пару борсуків, які потрапили у закинутий колодязь. Обох вже випустили на природу.

США можуть перенаправити постачання природного газу на інші ринки, якщо Європейський Союз не пом’якшить правила щодо скорочення викидів метану. Про це заявив міністр енергетики США Кріс Райт.

Регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь” повідомило, що українські захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі.