Вночі окупанти атакували Україну 74 безпілотниками: є наслідки через падіння уламків

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

З вечора 10 січня та протягом ночі 11 січня ворог атакував Україну низкою безпілотників. Не обійшлось без наслідків.

Загалом було випущено 74 БпЛА (“шахеди” та інших типів) з кількох напрямків – Міллерово, Орла, Брянська та Приморсько-Ахтарська (РФ).

Силами і засобами ППО збито 47 безпілотників у Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській, Чернігівській, Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Херсонській та Миколаївській областях.

“Через падіння збитих ворожих безпілотників у семи областях України пошкоджено господарчі будівлі, установи, приватні будинки, автотранспорт. Попередньо, без жертв, наслідки ліквідовують, постраждалим надається допомога”, – додали у ПС ЗСУ.

Ще 27 безпілотників локаційно втрачені без негативних наслідків.

Повітряний напад відбивали, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

Скорочення або повна ліквідація фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) може призвести до понад 14 мільйонів смертей упродовж наступних п’яти років. Про це повідомляє NBC News з посиланням на аналіз, опублікований у журналі The Lancet.

Один із найпопулярніших месенджерів у світі – Telegram – дедалі частіше опиняється у фокусі скандалів через слабку модерацію контенту та зростаючу присутність екстремістів і злочинних спільнот. Платформа, яку свого часу хвалили за незалежність та анонімність у країнах із авторитарними режимами, зараз дедалі більше турбує правоохоронні органи в усьому світі.

Науково-консультативна група з вивчення походження нових патогенів, створена Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), не змогла дійти однозначного висновку щодо походження COVID-19. У новому звіті фахівці заявили, що наразі немає переконливих доказів ані на користь версії про витік вірусу з лабораторії, ані щодо природного переходу вірусу від тварини до людини. Попри це, експерти більше схиляються до природного походження SARS-CoV-2.

Початок липня в Україні мине під знаком погоди з характером – трохи вітерцю, трохи тепла і зовсім небагато справжньої спеки. У перші дні тижня ми опинимося між двома атмосферними системами: антициклон із Західної Європи поступово тисне на нас своєю сухою рукою, а циклон із північного сходу ще трохи подме 1–2 липня, переважно в східних і північно-східних регіонах.

У зарубіжних дослідженнях сонний параліч (sleep paralysis) – стан, коли свідомість прокинулась, а тіло досі “спить” – називають швидкоплинним, але важким епізодом, іноді супроводжуваним тиском на грудну клітину, страхом і галюцинаціями. Хоч стан не небезпечний, він може застати зненацька і налякати.