Вночі ворог атакував Україну 27 безпілотниками: більшість вдалось збити

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

У ніч на 5 червня російські окупанти випустили по Україні 27 “шахедів”. Більшість ворожих БпЛА було збито.

Безпілотники війська РФ запускали з двох напрямків – північного (Курська область РФ) та південного (ми Чауда. ТО Крим).

Українські захисники збили 22 ворожі дрони над Миколаївщиною, Херсонщиною, Дніпропетровщиною, Сумщиною та Полтавщиною.

До відбиття повітряного нападу противника залучались зенітні ракетні підрозділи та РЕБ Повітряних Сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.

23 червня невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції у Дагестані. 

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.