Ворог вивів на бойове чергування у Чорне море надводний ракетоносій – ОК «Південь»

Джерело: Оперативне командування “Південь”

Після довготривалої паузи, зокрема й через шторм, надвечір 7 листопада ворог вивів на бойове чергування у Чорне море надводний ракетоносій. Рівень загрози – “дуже високий”.

Зауважується, що малий ракетний корабель проєкту “Буян-М” може бути споряджений вісьмома ракетами типу “Калібр”.

У пресслужбі закликали за сигналом повітряної тривоги не зволікаючи переходити в укриття.

Попереджені – отже озброєні. Не панікуємо, а реагуємо: оперативно і грамотно, – зазначили у повідомленні.

Зазначимо, станом на 7 листопада оперативна ситуація в зоні відповідальності Сил оборони півдня України залишається напруженою. Нині триває контрбатарейна боротьба, маневри силами та засобами.

  • Протягом минулої доби відбулося 78 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 16 авіаційних ударів, здійснив 54 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
  • 6 листопада міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що оператори БпЛА в межах проєкту “Армія дронів” знищили 335 опорних пунктів росіян, що є абсолютним рекордом на сьогодні.
  • За жовтень 2023 року у Росії виготовили 115 високоточних ракет з дальністю понад 350 кілометрів.

У межах візиту до Франції відбулися двосторонні переговори делегації України з делегацією США у складі державного секретаря Марко Рубіо, спецпредставників президента Сполучених Штатів Стівена Віткоффа та Кіта Келлога.

17 квітня Україна та США підписали меморандум про намір укласти угоду про спільний видобуток українських корисних копалин, підтвердила міністерка економіки Юлія Свириденко.

В Україні розробили довідник з інструкцією впровадження загальнонаціональної хвилини мовчання для громад.

Президент США Дональд Трамп зробив чергову заяву щодо глави Українською держави, відзначивши, що не є фанатом Володимира Зеленського.

Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Силах оборони України дистанційно керовану самохідну броньовану платформу UNEX UGV українського виробництва для виконання завдань з логістики, евакуації, розмінування тощо.