ВР ухвалила постанову щодо доплати 70 тис. грн військовослужбовцям «на нулі»

Джерело: нардеп Олексій Гончаренко

Сьогодні, 11 квітня, Верховна Рада проголосувала за постанову, яка передбачає 70 тисяч гривень на місяць грошової винагороди для військових “на нулі”.

“Тобто, окрім зарплати (20-25 тисяч) і бойових (100 тисяч), захисники мають ще отримувати +70 тисяч. Нарешті. Бо це в першу чергу про мотивацію і справедливість для тих, хто тримає фронт на своїх плечах”, – пояснив нардеп. 

За словами Олексія Гончаренка, за це проголосував 321 депутат.

Він додав, що постанова про 70 тис. доплати була в законопроєкті про мобілізацію, проте в “останній момент її прибрали. Бо у влади не в пріоритеті грошове забезпечення наших героїв”.

Нагадаємо, що сьогодні, 11 квітня, народні обранці у другому читанні ухвалили проєкт закону про мобілізацію в Україні.

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.