Вслід за США: Німеччина дозволила Україні бити своїм озброєнням по території РФ

Джерело: The Guardian

Німеччина, вслід за США, дозволила ЗСУ використовувати своє озброєння для ударів по РФ. Як і Сполучені Штати, ФРН дала дозвіл лише на удари по російській території, яка межує з Харківщиною.

Про відповідне рішення німецького уряду повідомив офіційний представник Штеффен Хебестрайт.

Уряд ФРН ухвалив відповідне рішення після кількаденних дебатів по те, чи готова Німеччина до того, що Росія назве її “стороною війни”.

За словами Хебестрайта, рішення ухвалили після того, як Україна – насамперед Харківська область – опинилась під масованими обстрілами з позицій, розташованих поряд з російсько-українським кордоном на Харківщині.

Зауважмо, що окрім США та Німеччини, дозвіл на використання своєї зброї по території РФ надали Франція, Чехія, Велика Британія, Швеція, Польща, Нідерланди, Латвія, Литва, Естонія та Канада.

Уночі 21 червня російські окупаційні війська випустили по Україні чотири ракети. Усі вдалось збити.

21 червня відзначають Міжнародний день йоги, Всесвітній день гідрографії, Всесвітній день гуманізму, Всесвітній день жирафа, Всесвітній день рукостискання, Свято музики, Міжнародний день скейтбордингу та День денного світла. Християни сьогодні вшановують мученика Юліана Тарсійського.

За даними синоптиків у п’ятницю, 21 червня, в Україні очікується суха та тепла погода.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.