Втрати РФ на фронті впали до мінімуму з квітня 2024 року – британська розвідка
Джерело: британська розвідка
Британські розвідники зауважили, що втрати російських окупантів на фронті знизились до мінімуму з квітня 2024 року.
За оцінками, загальна кількість втрат (вбиті та поранені) російської армії з 24 лютого 2022 року близько 1 050 000 осіб, з яких близько 260 000 – це втрати від початку 2025 року.
Дані українського Генштабу свідчать, що середньодобові втрати ворога у липні склали близько 1072 осіб.
“З березня 2025 року середньодобові втрати російських військ помірно знижувались порівняно з попереднім місяцем, а середньодобові втрати у липні виявились найнижчими з квітня 2024 року”.
Британські розвідники резюмували, що зменшення щомісячних втрат відбувається на тлі високих оперативних темпів російських атак по всій лінії фронті та послідовному просуванні на Донбасі.
- Бійці зі “Спецпідрозділу Тимура” Головного управління розвідки Міноборони України успішно зірвали спробу просування російських військ на Сумському напрямку.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.
Президент Сербії Александар Вучич заявив, що залишить посаду протягом кількох тижнів і в країні можуть відбутися дострокові президентські та парламентські вибори.
Кількість жертв подвійного землетрусу у Венесуелі зросла до 1430 осіб, ще 3238 людей отримали поранення. Про це повідомляє BBC із посиланням на заяву законодавця Хорхе Родрігеса, який виступив на державному телебаченні.
За підтримки Consulado General de Ucrania en Barcelona на вітражі Саґрада Фамілія у Барселоні – одної з найвизначніших сакральних споруд у світі – написання “Kiev”, похідне від російської транслітерації, замінили на “Kíiv”.
Під час чергового обміну військовополоненими український омбудсман Дмитро Лубінець зустрівся з російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою.