Втрати ворога: минулої доби ЗСУ ліквідували 780 російських військових
Джерело: Генеральний штаб Збройних сил України
В Україні триває 764-та доба повномасштабної війни. На цей час втрати росіян у живій силі (вбитими та пораненими) становлять понад 439 тисяч.
За даними Генштабу, станом на 28 березня 2024 року, орієнтовні втрати військ РФ в Україні становлять:
- особового складу ‒ близько 439 970 (+780 за добу)
- танків ‒ 6 914 (+10 за добу)
- бойових броньованих машин ‒ 13 237 (+21 за добу)
- артилерійських систем – 10 963 (+32 за добу)
- РСЗВ – 1 021 (+2 за добу)
- засоби ППО ‒ 729 (+1 за добу)
- літаків – 347
- гелікоптерів – 325
- БпЛА оперативно-тактичного рівня – 8 600 (+22 за добу)
- крилаті ракети ‒ 2 017 (+2 за добу)
- кораблі/катери ‒ 26
- підводні човни – 1
- автомобільної техніки та автоцистерн – 14 595 (+56 за добу)
- спеціальна техніка ‒ 1 800 (+6 за добу)
Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 10 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки окупантів.
Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 2 районах зосередження особового складу, 1 засобу протиповітряної оборони, 1 станції РЕБ, 3 пунктах управління БпЛА та 1 ще одному важливому об’єкту противника.
- Речник Повітряних Сил Ілля Євлаш повідомив, що нині Сили оборони мають у своєму розпорядженні потрібні системи SAMP/T та Patriot для збиття російських протикорабельних гіперзвукових ракет “Циркон”.
Правоохоронці повідомили про підозру у державній зраді чинному народному депутату від забороненої партії ОПЗЖ Федору Христенку, який був топовим агентом ФСБ РФ (резидентом).
Служба безпеки України прийшла до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з перевіркою щодо дотримання законодавства про державну таємницю.
В іспанському житловому комплексі Cala Alta у Вільяхойосі, де раніше вбили російського пілота Максима Кузьмінова, загинув колишній посадовець Департаменту боротьби з організованою злочинністю МВС України Ігор Грушевський.
Служба безпеки України і Офіс генпрокурора України проводять щонайменше 70 обшуків щодо співробітників Національного антикорупційного бюро України.
Після обрання Дональда Трампа на посаду президента США, у діяльності Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) відчулися суттєві зміни. Одним із перших кроків нової американської адміністрації стало припинення фінансування міжнародної комісії аудиторів, яка на той момент перевіряла діяльність керівництва Бюро.