Втрати ворога: протягом доби ліквідовано 1740 окупантів
Джерело: Генеральний штаб Збройних сил України
Триває 1011-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 740 тисяч осіб.
За даними Генштабу, станом на 30 листопада 2024 року, орієнтовні втрати російських окупаційних військ в Україні становлять:
- особового складу ‒ близько 740 400 (+1 740 за добу)
- танків ‒ 9 463 (+5 за добу)
- бойових броньованих машин ‒ 19 355 (+12 за добу)
- артилерійських систем – 20 909 (+23 за добу)
- РСЗВ – 1 253 (+2 за добу)
- засоби ППО ‒ 1 019
- літаків – 369
- гелікоптерів – 329
- БпЛА оперативно-тактичного рівня – 19 792 (+42 за добу)
- крилаті ракети ‒ 2 851
- кораблі/катери ‒ 28
- підводні човни – 1
- автомобільної техніки та автоцистерн – 30 431 (+72 за добу)
- спеціальна техніка ‒ 3 617 (+2 за добу)
У Генштабі додали, що у зв’язку з постійним надходженням уточнених розвідувальних даних, виникла потреба коригування деяких позицій загальних втрат противника – ББМ, РСЗВ, засоби ППО, автомобілі, спеціальна техніка. Загальна цифра скоригована, а втрати за добу подаються у звичайному режимі.
- Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий розглянути припинення активної фази війни, якщо території України, які перебувають під її контролем, будуть захищені членством у НАТО.
TikTok заявив, що дозволяє американським користувачам Android завантажувати і підключатися до застосунку за допомогою пакетних наборів на своєму вебсайті, намагаючись обійти обмеження.
Агентство ООН зі СНІДу повідомило, що понад шість мільйонів осіб можуть померти унаслідок ВІЛ та СНІД упродовж чотирьох років, якщо США не фінансуватимуть програми для боротьби з захворюваннями.
Головне управління розвідки Міноборони попередило, що ворог готує провокацію проти Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
Минулої доби, 7 лютого, російська армія атакувала Херсонщину з артилерії, танка і БпЛА. Внаслідок цього загинула одна людина, 6 – постраждали.
7 лютого окружний суддя США Карл Ніколс, якого призначив президент Дональд Трамп, постановив тимчасово зупинити рішення про звільнення та відправлення у відпустку тисячі співробітників Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).