Вупі Голдберг запропонувала Трампу знизити ціну на яйця, перш ніж вводити мита на кіно

Джерело: Entertainment Weekly

Американська акторка Вупі Голдберг розкритикувала наміри президента США Дональда Трампа ввести 100-відсоткові мита на фільми, зняті за межами Сполучених Штатів.

Днями Трамп уповноважив торгового представника США та міністерство торгівлі розпочати втілення плану щодо запровадження 100-відсоткових мит на фільми, зняті за кордоном, що спричинило хвилю занепокоєння серед європейських та американських кінематографістів.

Акторка Вупі Голдберг, володарка статусу ЕГОТ (має всі чотири головні мистецькі премії США: “Тоні”, “Еммі”, “Ґреммі” та “Оскар”) також прокоментувала план Трампа.

“Добре, послухайте, ви не можете цього зробити. Це означає, що ви збираєтеся вказувати мені, як написати історію, яку я хочу написати, якщо це станеться в Європі? Послухайте, чи не могли б ви, будь ласка, знизити ціну на яйця, перш ніж починати це?”, – заявила зірка фільму “Привид”.

За її словами, коли зйомки відбуваються в іншій країні, то творці фільму працюють з людьми з тієї країни.

“Ми не імпортуємо наших людей, щоб вони їздили туди. На кого ви збираєтеся накласти ці мита? На виробництво? На студію? Про що ви говорите? Це частина того, що ми робимо. Будь ласка, зупиніться. Суть у податкових пільгах. Якщо ви хочете змінитися, ви повинні змінити це в США і зробити це доступним для людей, щоб знімати тут. Не заважайте нам їздити та знімати за кордоном, бо тоді ви нас обмежуєте”, – наголосила Голдберг.

Вона зазначила, що зйомки за кордоном мають користь і для США.

“Ми вчимо людей, які ніколи не потраплять до Америки, що таке Америка. Ми показуємо їм, хто ми. Якщо ви вводите такий податок, ви кажете, що ми недостатньо хороші, а це не так. Ми найкращі у світі”, – резюмувала акторка.

Український художник Даніель Скрипник створив ілюстрації для фільму “Hurry Up Tomorrow”, продюсером якого є музикант The Weeknd.

Протягом трьох днів саміту G7 у гористій канадській провінції Альберта учасники сотні разів натрапляли на мешканців дикої природи.

В Австралії дозволять здавати плазму крові геям, бісексуалам і трансгендерним жінкам.

Нижня палата парламенту Нідерландів 19 червня підтримала клопотання щодо визнання геноцидом депортації кримських татар у 1944 році Радянським Союзом.

19 червня парламент Латвії ухвалив закон “Про обмеження угод, що загрожують національній безпеці”, котрий забороняє громадянам Росії та Білорусі набувати у власність нерухомість на території країни.