«Вибори лише після перемоги»: Порошенко планує балотуватись у президенти

Джерело: інтерв’ю Петра Порошенка для Al Jazeera

П’ятий президент України Петро Порошенко повідомив, що балотуватиметься на наступних президентських виборах. Він також назвав умову, за якої повинні проводитись вибори.

“Якщо ви питаєте мене, чи я планую брати участь у наступних (президентських – ред.) виборах, – так”, – сказав Порошенко.

Водночас, наголосив політик, аби провести вибори, Україна спершу має виграти війну.

Лідер “Європейської Солідарності” також зауважив, що братиме участь у виборах до Європарламенту, коли Україна стане членом Європейського союзу.

“Цілком імовірно, що я матиму честь бути членом Європейського парламенту і робити все можливе для України”, – наголосив він.

  • За результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, незалежно від поглядів на потребу у виборах, більш ніж половина українців (53%) вважають, що Володимир Зеленський має брати участь у наступних президентських виборах.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.