Висока інфляція сприяє тому, що діти в усьому світі голодують – результати опитування

Джерело: Reuters

Згідно з опитуванням 16 країн, проведеним на замовлення гуманітарної групи World Vision International, високий рівень інфляції та підвищення вартості життя сприяють голоду в усьому світі.

Опитування показало, що 59% опитаних батьків дуже стурбовані голодом і недоїданням дітей у їхніх сім’ях, а 46% стурбовані тим, щоб знайти гроші, щоб купити їжу.

Також було виявлено, що 37% батьків сказали, що їхні діти не отримують належного харчування щодня, а 21% сказали, що їхні діти голодували протягом останнього місяця.

У країнах з низьким рівнем доходу відсоток дітей, які лягають спати голодними, досягає 38%, а у Сполучених Штатах 18%.

“Голод є глобальною проблемою, і вона не обмежується однією країною чи частиною земної кулі”, — сказав у заяві Ендрю Морлі, президент World Vision International.

Серед респондентів, які сказали, що їхні діти лягли спати голодними, 46% головною причиною назвали інфляцію та вартість життя. Наступними двома найпоширенішими причинами були низький дохід домогосподарства (39%) і недостатня увага уряду до подолання голоду (25%).

Стрімке зростання цін вплинуло на економіку в усьому світі через такі чинники, як пов’язані з пандемією збої в глобальних ланцюгах постачання та наслідки війни Росії в Україні. 

Серед 16 опитаних країн були Австралія, Бангладеш, Бразилія, Велика Британія, Канада, Німеччина, Японія, Мексика, Перу, Філіппіни, Південна Корея та Сполучені Штати, де Ipsos опитав близько 1000 дорослих у кожній країні. У Чаді, Демократичній Республіці Конго, Іраку та Малаві було опитано близько 500 осіб у кожній країні.

Інфляція та зростання вартості життя були найпоширенішою причиною дитячого голоду в 11 з 16 країн, досягнувши 70% у Бангладеш. Але заможні країни, такі як Канада (68%), Австралія (66%) і Великобританія (66%), також назвали вищі ціни головною причиною.

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, повідомив, що за тиждень з 18 по 24 липня підрозділи РЕБ зірвали майже 8 тисяч завдань ворога із застосування розвідувальних БпЛА та FPV-дронів.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 26 липня, від початку доби по всій лінії фронту кількість бойових зіткнень збільшилась до 107.

Румунія заявила, що виявила на своїй території фрагменти російських безпілотників, проте в НАТО стверджують, що не бачать ознак навмисного нападу на територію Альянсу.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко привіз українським захисникам на Харківщину нову партію техніки, зокрема дрони, системи радіоелектронної боротьби, командно-штабні машини та техніку для будівництва фортифікацій.

Протягом дня, 26 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 69 вибухів.