Вже за кілька тижнів в Україні очікують покращення ситуації зі світлом — «Укренерго»

Джерело: інтерв’ю телеканалу “Суспільне

Вже у серпні, вересні та жовтні в Україні очікуються значні покращення щодо відключень електроенергії. У деякі періоди дефіцит може зникнути взагалі, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.

За його словами, хоча проблеми з дефіцитом залишаються – через кілька тижнів ситуація покращиться. Це стане можливим завдяки збільшенню обсягів генерації та виходу з ремонтів генеруючих потужностей і блоків на електростанціях. Умовою для цього залишається відсутність нових масштабних обстрілів.

Він висловив впевненість у тому, що є досить непогані шанси пройти цей період без відключень або з набагато меншими відключеннями, ніж зараз.

Загалом половину генерації в Україні, яка була станом на початок березня цього року, пошкоджено або розбито. Кудрицький додав: “І знаєте, я вам так скажу: будь-яка інша енергосистема в цій ситуації просто б сколапсувала, просто б був повний блекаут на тижні або місяці”.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.