Вживання чоловіками алкоголю може негативно вплинути на їх майбутню дитину – дослідження

Джерело: LAD Bible

Медики не рекомендують вагітним жінкам вживати алкоголь, проте виявилося, що вживання чоловіками алкоголю також впливає на майбутню дитину.

Згідно з даними групи американських вчених, часте вживання алкоголю протягом місяців до зачаття дитини може вплинути на розвиток рис обличчя малюка.

Зокрема, швидкість росту очей, голови, рота та щелепи немовлят може бути пошкоджена в результаті надмірного вживання алкоголю з боку батька.

Це пов’язано з ризиком того, що занадто багато випивки може спровокувати фетальний алкогольний спектр (FASD), який впливає на ріст обличчя в утробі матері. Згодом це може пошкодити ступінь розвитку мозку немовлят.

FADS зазвичай пов’язаний зі звичками матері до вживання алкоголю під час виношування дитини і є однією з багатьох причин, чому майбутнім мамам не рекомендується пити під час вагітності.

Раніше проведені дослідження показали, що вживання алкоголю матір’ю в деяких випадках може призводити до того, що ніс у дитини буде трохи коротшим і більш загнутим.

Але тепер було доведено, що ці афекти також безпосередньо пов’язані зі звичками батька до алкоголю.

Професор Майкл Холдінг, фізіолог розвитку з Техаського університету A&M, сказав:

“Коли батько пив, ми побачили глибокі зміни в рисах обличчя. Хронічне вживання алкоголю чоловіками може спричинити вроджені дефекти основного фетального алкогольного синдрому”, – зазначив він.

Інші клінічні дослідження показали, що вживання алкоголю батьком може збільшити ризик потенційно смертельних вад серця у його дітей.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.

За підрахунками Генштабу, втрати військ РФ у живій силі за два роки повномасштабної війни складають вже понад 400 000 осіб. Однак, уточнили у відомстві, у це число входять як вбиті, так і поранені загарбники.

Обліковий запис X покійного американського актора Метью Перрі зламали й намагались отримати кошти через підроблений сайт фонду.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Резидента агентурної мережі ФСБ, який коригував повітряні атаки РФ на Запоріжжя, засудили до 15 років ув’язнення.