Warner Bros. підтримала Роулінг на тлі звинувачень у трансфобії перед зйомками серіалу

Джерело: DeadLine

Студія Warner Bros. виступила із заявою на захист авторки серії книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг, яка останніми роками стала об’єктом критики через свої висловлювання про трансгендерних людей та права жінок. Це відбулося на тлі підготовки до зйомок нового серіалу, заснованого на її роботах.

У заяві Warner Bros. зазначено, що компанія “пишається можливістю знову розповісти історію Гаррі Поттера – книг, які висвітлюють силу дружби, рішучості та прийняття”. У тексті також йдеться, що Джоан Роулінг має право висловлювати свої особисті погляди, а її участь у проєкті тільки сприятиме його розвитку.

Критика на адресу Роулінг стала помітнішою у 2020 році, коли вона звернула увагу на використання терміну “люди, у яких менструація” замість слова “жінка” в одній із статей. Письменниця відстоювала свою позицію, пояснюючи, що вважає важливим захист прав жінок.

Погляди Роулінг викликали негативну реакцію серед багатьох шанувальників її творчості, а також серед акторів із фільмів франшизи, таких як Деніел Редкліфф і Емма Вотсон, які дистанціювалися від її заяв. Молоді фанати книг закликали до бойкоту її робіт.

Підготовка серіалу від Warner Bros. триває, попри контроверсії навколо авторки.

Офіційні особи США розчаровані тим, що Росія відхиляє їхні пропозиції щодо припинення війни проти України. В адміністрації президента Дональда Трампа попередили, що той “втрачає терпіння” і може вийти із запропонованого ним же мирного процесу.

У неділю, 20 квітня, Великдень або Воскресіння Христове одночасно відзначають християни східного та західного обрядів.

20 квітня відзначають Всесвітній день цирку, День аукціоністів, День вдячності волонтерам та Міжнародний день китайської мови. Віряни вшановують пам’ять святого преподобного Теодора Трихіни. Українці святкують Великдень або Воскресіння Ісуса Христа.

За даними синоптиків, у неділю, 20 квітня, в Україні збережеться тепла погода, подекуди- короткочасний дощ.

За роки повномасштабної війни 67 українських священників, пасторів та монахів стали жертвами вбивств або катувань з боку російських окупантів. 620 релігійних об’єктів було знищено, більшість із них християнські.