«Ядерна зброя цілком вірогідно може бути застосована»: Жорін про загрози з Білорусі

Джерело: Максим Жорін

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував ймовірність загрози – зокрема ядерної – з боку Білорусі.

Жорін наголосив, що де-факто Білорусь є учасником російсько-української війни від початку повномасштабного вторгнення.

“Особливого військового потенціалу там немає, тому цю область рф використовують для розміщення техніки й військових об’єктів, для обстрілів та як ще один напрямок дестабілізації ситуації на кордоні з Україною”, – зауважив військовий.

Водночас він наголосив, що не варто забувати про те, “з ким маємо справу”, і не варто відкидати той факт, що і Росія, і Білорусь можуть застосувати ядерну зброю.

“Про це варто не тільки нам памʼятати, а і західним країнам, які поки не виглядають настільки ж рішуче”, – наголосив він.

Максим Жорін додав, що це не повинно лякати Україну та змушувати її сідати за стіл перемовин з ворогом.

“Ми повинні робити все, аби скажені російські собаки не могли ядерною зброєю скористатись та перестали погрожувати всьому світу. Ми маємо їх знищити – тоді і загрози більше ні для кого ніякої не буде”, – резюмував він.

  • Міністерство оборони Білорусі заявляє, що Україна стягує війська до кордону, мінує території та будує загородження. Кажуть ситуація “непроста”, але “провокацій” поки що немає.

Видання Finantial Times назвало “заходами проти незалежних антикорупційних органів” правки до законопроєкту №12414, який підпорядковує Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (САП) Офісу генпрокурора.

12-й щорічний конкурс BigPicture Photography Competition, який організовує Каліфорнійська академія наук, назвав переможців 2025 року.

21 липня Міністерство закордонних справ Польщі попередило своїх громадян якнайшвидше залишити території Росії.

Аналітики руху “Чесно” оприлюднили список народних депутатів, які підтримали законопроєкт №12414, із правками, які фактично обмежують незалежність Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Суд в Гаазі скасував рішення про арешт активів російського енергетичного гіганта “Газпром” в Нідерландах.