Японія надасть Україні грант на $40 млн: на що підуть гроші
Джерело: Олексій Кулеба
Україна та Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) підписали грантову на близько 40 млн доларів США.
З них понад 15 млн доларів піде на відновлення та покращення громадської інфраструктури, зокрема на техніку та обладнання для комунальних підприємств, морської інфраструктури, а також на модернізацію критично важливих об’єктів.
Ще понад 15 млн доларів буде спрямовано на медичні та оздоровчі послуги. Решта коштів – на підтримку агросектору та розвиток суспільного мовлення.
Віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба вказує, що це вже п’ята фаза Програми екстреного відновлення, яку Україна реалізує разом із Японією та JICA. Загальний обсяг фінансування перевищує 700 млн доларів США.
- Україна отримала від уряду Японії майже 1,3 млрд доларів за проєктом Світового банку PEACE in Ukraine.
Під час обміну 5 червня з російського полону повернули залізничника Донецької залізниці Євгена Реброва.
У Лос-Анджелесі вбили 81-річного актора Джеймса Генді, відомого за ролями у фільмах “Топ Ґан: Меверік” та “Джуманджі”.
У п’ятницю, 5 червня, російські окупанти атакували автозаправний комплекс (АЗК) мережі OKKO в селі Посад-Покровське Херсонської області.
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо планує обговорити з головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн питання фінансової компенсації за обладнання, передане Україні.
У Солом’янському районі Києва внаслідок ДТП загинули двоє поліціянтів – Дмитро Бондарчук та Денис Будченко. На момент аварії обоє були при виконанні службових обов’язків.