ЄС продовжить заборону на російські алмази після підтримки з боку країн G7 – Боррель

Джерело: The Guardian

Верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ Жозеп Боррель сказав Financial Times у середу, 8 листопада, що ЄС продовжить заборону на російські алмази після отримання достатньої підтримки з боку країн G7.

Боррель зазначив, що дводенна зустріч міністрів закордонних справ G7 в Японії, яка завершилася в середу, підтримала цей крок.

У понеділок в ЄС заявили, що чекають, поки країни G7 виступлять з “якоюсь пропозицією”, щоб накласти санкції на російські алмази.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що ситуація на східному фронті останніми днями суттєво загострилася.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Станом на ранок 13 квітня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.