Європол провів тренінги зі стратегічного аналізу для представників системи МВС України

Джерело: МВС

Європейське поліцейське управління провело тренінги зі стратегічного аналізу для представників системи Міністерства внутрішніх справ України.

Відтак, у період з 28 серпня по 1 вересня 2023 року Європол приймав делегацію з України для участі в тренінгу зі стратегічного аналізу в його штаб-квартирі в Гаазі.

Зображення: МВС

До складу делегації увійшли представники МВС, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби, Прикордонної служби та Національної гвардії України.

У відомстві зазначили, що ця ініціатива сприятиме зміцненню спроможності нещодавно заснованого ситуаційного центру МВС і була започаткована під час зустрічі виконавчого директора Європолу до Києва у травні 2023 року з міністром внутрішніх справ України Ігорем Клименком.

На додаток до ознайомлення зі специфікою циклу аналізу стратегічної розвідки, навчальний курс адаптували до заздалегідь визначених потреб органів системи МВС України.

Зображення: МВС

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

На 81-му році життя померла французька співачка й акторка Франсуаза Арді.

13 червня у межах 23-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбулася чергова зустріч міністра оборони України Рустема Умєрова з главою оборони США Ллойдом Остіном. Сторони визначили пріоритетний вектор у постачанні озброєння Силам оборони, наголосивши на продовженні та посиленні допомоги.