«Євросолідарність» вимагає відкликати Задорожнього з ТСК з питань фортифікацій і дронів

Джерело: Ірина Геращенко/Telegram

Фракція “Європейська Солідарність” вимагає на засіданні Верховної Ради першим питанням відкликати підозрюваного в корупції  представника партії “Слуга народу” Миколу Задорожнього з голови ТСК з питань фортифікацій. Про це повідомила співголова фракції Ірина Геращенко.

Підозрюваних в корупції не можна й близько підпускати до розслідувань зловживань на оборонних спорудах, – пояснила Геращенко.

Також депутатка зауважила, що інформувала колег про застереження “ЄС” щодо цієї кандидатури. Парламентарі також говорили публічно про “непрофесійність і моральні якості” цього депутата.

Зауважимо, правоохоронці повідомили про підозру народному депутату України, який вимагав неправомірну вигоду за неперешкоджання в проведенні ремонту об’єктів інфраструктури на Сумщині.

Прокурори САП і детективи НАБУ викрили народного депутата України, який вимагав неправомірну вигоду за неперешкоджання в проведенні ремонтних робіт об’єктів інфраструктури на Сумщині. Нардепу повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368 та ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 368 КК України, – мовиться у повідомлені САП.

Додамо, що у повідомленні не зазначено імені фігуранта, однак агентству Інтерфакс-Україна стало відомо, що мовиться про нардепа IX скликання Миколу Задорожнього.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що від початку 2024 року з резервного фонду держбюджету уряд виділив 20 мільярдів гривень на фортифікації. Зокрема, для будівництва фортифікаційних споруд у Харківській області – 3,9 млрд грн, для Запорізької області – 1,3 млрд грн, для Донецької області – 1,2 млрд грн, для Херсонської області – понад 1,2 млрд грн.

Очільник уряду наголосив, що будівництво міцних захисних рубежів – одна з головних цілей оборонної політики. Також прем’єр-міністр зауважив, що рубежі зводяться коштом резервного фонду державного бюджету, за кошти місцевих бюджетів, коштом військового ПДФО та за благодійні кошти на спецрахунку НБУ.

11 березня президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Окрім ситуації на полі бою та забезпечення ЗСУ боєприпасами, обговорили зведення нових оборонних рубежів.

 

Станом на 16:00 21 серпня кількість бойових зіткнень зросла до 54. Найбільша активність ворога на Покровському напрямку. Крім того, російські війська завдали 17 авіаційних ударів з використанням 27 керованих бомб по Курщині.

16 серпня Головне управління розвідки атакувало дронами російську авіабазу “Саваслейка”, знищивши три літаки та пошкодивши ще п’ять. 

Агентка ФСБ, яка коригувала російські ракети С-300 та Х-22 на Харків, отримала 16 років тюрми завдяки доказам СБУ.

Розслідування компанії Recorded Future, яка проводить розвідку загроз, свідчить, що мережа CopyCop за місяць опублікувала 19 тисяч неправдивих текстів, зокрема й про російсько-українську війну.

Настоятелю храму УПЦ МП, який підтримував окупантів та чекав на їх прихід на Вінниччині, повідомлено про підозру.