YouTube видалятиме контент, створений штучним інтелектом, де удають справжніх людей

Джерело: TechCrunch

YouTube змінив свою політику конфіденційності. Тепер на платформі користувачі можуть вимагати видалення синтетичного контенту, створеного штучним інтелектом, який схожий на них.

Відповідно до нової політики, YouTube буде враховувати кілька чинників перед прийняттям рішення про видалення. Серед них, чи був контент змінений або створений синтетично, чи можна легко ідентифікувати особу, та наскільки він був реалістичним.

Утім, YouTube також звертатиме увагу на те, чи є цей контент пародією або сатирою, а також чи стосується він публічної особи.

Компанія зазначила, що нова політика стосується саме порушення конфіденційності, а не оманливого контенту. Якщо контент не буде видалено протягом 48 годин — YouTube проведе повторний розгляд скарги.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.