З Лувру в Парижі евакуювали 15 тис. відвідувачів через погрозу музею

Джерело: Insider

Лувр у Парижі закрився у суботу вранці, 14 жовтня, та евакуював усіх відвідувачів після отримання письмової погрози.

Офіційні особи сказали, що того ранку вони отримали письмове повідомлення, “що існує ризик для музею та його відвідувачів”, і вирішили евакуювати усіх, щоб провести “важливу перевірку”. Відомо, що евакуювали близько 15 000 людей.

У Луврі зберігаються деякі з найвідоміших у світі творів мистецтва, зокрема “Мона Ліза” та “Венера Мілоська”. 

США спільно з союзниками готові посилити санкції та експортний контроль, щоб запобігти китайсько-російській торгівлі, що загрожує їхній безпеці на тлі триваючої російсько-української війни, заявив заступник радника з питань національної безпеки США з питань міжнародної економіки Дейліп Сінгх.

У четвер, 23 травня, помер режисер-документаліст Морган Сперлок. Номінант на премію “Оскар” пішов з життя через рак.

Уряд Чехії позитивно відреагував на заклик генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга дозволити Україні використовувати західне озброєння на території РФ.

Американська акторка Алісса Мілано, відома за роллю Фібі у серіалі “Всі жінки – відьми”, та дворазова лауреатка премії “Оскар” за головні жіночі ролі у фільмах “Хлопці не плачуть” та “Крихітка на мільйон доларів” Гіларі Свенк стали амбасадорками фандрайзингової платформи UNITED24.

28 травня слідчий суддя ВАКС застосував до ексзаступника керівника Офісу Президента України запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 10 мільйонів гривень.