З похолоданням РФ може відновити атаки на енергетичну інфраструктуру України – Гуменюк
Джерело: Наталія Гуменюк в етері телемарафону
Речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк попередила, що російські окупанти можуть відновити атаки на енергетичну інфраструктуру України з наближенням похолодання.
Гуменюк зауважили, за прогнозами синоптиків найближчими днями в Україні відчутно знизиться температура повітря і цим можуть скористатись російські окупанти.
За її словами, росіяни продовжують нарощувати виробництво зброї хоча й не у тому масштабі, що раніше.
Вона також зауважила, що навіть масовані обстріли, не націлені на енергетичну інфраструктуру, можуть призвести до перебоїв з електро- та водопостачанням, як було 2 січня у Києві.
- 2 січня речник Повітряних сил Юрій Ігнат зауважив, що російські війська знову можуть завдати масованого ракетного удару по території України вже за декілька днів.
Вночі 26 червня російські окупанти атакували Одеську область. Є пошкодження та постраждалий.
Протягом ночі війська РФ атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.
Триває 1584-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
26 червня у світі відзначають одразу два важливих міжнародних дні: Міжнародний день на підтримку жертв катувань та Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом.
За даними синоптиків у п’ятницю, 26 червня, у частині областей очікуються опади.